Top News-Veliaj me sipërmarrësit e bujtinave/‘Tregu agro-ushqimor, një hapësirë për të gjithë’
19/03/2023 15:17

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një bashkëbisedim me sipërmarrës të bujtinave dhe agroturizmeve në kryeqytet. Veliaj u shpreh se nga tregu i ri agroushqimor, AgroPark Tirana, i cili sapo u prezantua në Farkë, do të përfitojnë edhe bizneset që mund të blejnë produktet bio në një mjedis të sigurt, por edhe me çmime të favorshme.

Top News – Alibeaj akuza Berishës: Po çon demokratët në një parti të majtë
20/03 22:20
Top News – Escobar mesazh të qartë Shqipërisë: Garantoni zgjedhje të lira
20/03 20:20
Top News – ‘Improvizimet’ e Ramës hapen në Athinë
20/03 17:26
Top News- Berisha për takimin Kurti-Vuçiç/‘Presidenti serb nuk firmosi me urdhër nga Kremlini’
19/03 19:39
Top News-Veliaj me sipërmarrësit e bujtinave/‘Tregu agro-ushqimor, një hapësirë për të gjithë’
19/03 15:17
Top News- Burg pa afat Lefter Allën/ Sekretari i Përgjithshëm shfaqet befas në seancë
18/03 17:31
Top News – “Kryemadhi kaloi kufirin në këmbë”, sistemi TIMS konfirmon denoncimin e EuReporter
18/03 16:05
Top News – Berisha mbron Ahmetajn / ‘SPAK e kontrolloi pa autorizim’
18/03 15:27
Top News- Përurohet tregu i dytë agroushqimor/ Veliaj: Ul kostot deri në 70 % për tregtarët
18/03 15:11
Top News-KQZ regjistron koalicionin pa Berishën/ Ligjërohet vendimi i KAS, në zgjedhje PD e Alibeajt
18/03 15:07
Top Channel/ KQZ nuk pranon Berishën/Nuk lejon të regjistrohet në koalicion me Metën, Dukën e Ndokën
18/03 15:03
Top News- ‘Zgjedhjet më të rëndësishme’/ Berisha i prerë me krerët e degëve- Punë ditë e natë
18/03 14:26
Top News- Precedenti ‘Alibeaj’ në zgjedhje/ Dy ankesa ndaj Celibashit nga LZHK e Bindja
18/03 14:09
Top News- Kushi pret ministren e Kosovës: Synojmë aktivitete për forcimin e unitetit kombëtar
18/03 13:13
Top Channel/ Rama: Rrisni pagat! S’ka leje ndërtimi dhe para publike për ata që paguajnë 40.000 lekë
17/03 15:18
Top Channel/ Rama: Sipërmarrësit kujtojnë se ia hedhin shtetit, do mbeten pa punëtorë
17/03 13:41
Top Channel/ Edi Rama: Bursa e studentëve ekselent do të jetë sa paga minimale 40 mijë Lekë
17/03 13:40
Top Channel/ Rama: Nuk kemi nevojë për rritjen e pagave për të fituar zgjedhjet, njerëzit na besojnë
17/03 13:38
Top Channel/ Edi Rama për sipërmarrësit, Epoka e shfrytëzimit të punës duhet të mbyllet
17/03 13:34
Top News – KAS ‘komandon’ Alibeajn në krye të PD/Rrëzohet vendimi i Celibashit
16/03 19:14