Top News-Vdes në aksident një 3-vjeçar/ Makina që drejtohej nga e ëma del nga rruga
05/08/2021 11:18

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Elbasan. Në fshatin Bujqës një makinë e drejtuar nga një 38-vjeçare ka dalë nga rruga dhe si pasojë është ndarë nga jeta fëmija i saj 3-vjeçar . Nëna Oltja Maloku është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Top Channel/ Fier. Zjarr në fshatin Topojë, rrezikohen dy shtëpi
23/09 15:52
Top News-Veliaj e Kushi me drejtuesit e shkollave/‘Hymë në histori për hapjen e 10 shkollave të reja
23/09 15:52
Top Channel/ “Mund të ketë bërë abort në shtëpi”, detaje të rënda nga vdekja e 23-vjeçares në Vlorë
23/09 15:48
Top News- Dozë e tretë për vaksinën! / Qytetarët ndahen pro dhe kundër
23/09 15:47
Top News-‘Dora e shtrirë’ e Ramës ndaj Bashës/Qytetarët flasin për bashkëqeverisjen
23/09 15:46
Top Channel/ UET, 15 vite nga themelimi! Ceremonia për Universitetin pionier në ide dhe iniciativa
23/09 15:46
Top Channel/ Veliaj dhe Kushi takim me drejtuesit e shkollave në Tiranë
23/09 15:37
Top Channel/ Mësuesit kërkojnë pagesë shtesë, janë të paqartë nëse do të paguhen për orët tepër
23/09 15:32
Top Channel/ Rrugët pranë shkollave, pedonale! Veliaj tregon masën për të rritur sigurinë e nxënësve
23/09 15:30
Top Channel/ “Je tu marr veten në qafë për kokë të kalamajve”/Si e priti Edevaldo turkun në Rinas
23/09 15:28
Top Channel/ Transformimi i Porto Romanos, 5 kompanitë e përzgjedhura prezantojnë propozimet
23/09 15:28
Top Channel/5 mijë ha u dogjën nga zjarret në Vlorë,Cako:4% e buxhetit të Bashkive për zjarrfikëset
23/09 15:22
Top Channel/ Arrestohet Edevaldo Haxhiu, ndihmoi milionerin e arratisur të kriptomonedhës,
23/09 15:21
Top Channel/ “Burri nuk më lë në shkollë e punë”! Divorci Sabrinës që çoi në vrasjen e saj
23/09 15:15
Top Channel/ Shtrenjtimi i bukës, i organizuar! Autoriteti i Konkurrencës nuk gjobit dot kompanitë
23/09 15:05
Top News-I dënuar në Milano me 18 vite burg/ Arrestohet në Lezhë 48-vjeçari, një tjetër në kërkim
23/09 14:54
Top News – Tentuan të nisen drejt Italisë / Arrestohen në rinas 3 të rinj me dokumente false
23/09 14:47
Top News-Komisionet on line, opozita revoltohet/Bardhi- vendim i papranueshëm, mungesë transparence
23/09 14:02
Top News-Balla e Rrushaj bashkë për komisionet/Socialistët kërkojnë votën e PD-së për vetting-un
23/09 13:53
Top News – Digjet lokali në Durrës / Shmanget përhapja e flakeve në objekt
23/09 13:12