Top News – Varrosen nënë e bijë në Gjakovë/ Kosovë, përcillen disa nga viktimat e aksidentit
30/07/2021 09:30

Pasditen e së mërkurës në varrezat e qytetit në Gjakovë iu është dhënë lamtumira e fundit Valentina Binakaj dhe vajzës së saj Erlinda, të cilat humbën jetën tragjikisht të dielën ndërsa po ktheheshin në vendlindje. Nëna 45-vjeçare dhe Erlinda 19-vjeçare po vinin nga qyteti jugor gjerman Ulm, për të marrë pjesë në fejesën e motrës së saj kur ato humbën jetën në një aksident të rëndë rrugor në Kroaci në të cilën mbetën të vdekur gjithsej dhjetë persona.

Edi përballet me Bashkimin, pas ngjarjes së tensionuar të së premtes – Përputhen, 27 Shtator 2021
28/09 09:27
Argjendi hedh mikrofonin, pas akuzave të Aleksit – Përputhen, 27 Shtator 2021
28/09 09:27
Top Channel/ KFOR-i përgatitet të hyjë në veri?! Reagon Kurti!
28/09 09:27
Top News – Tensionet në veri të Kosovës / Stoltenberg bisedon me Kurtin dhe Vuçiçin
27/09 09:18
Shkrimtarja heq sandalet për të qëlluar Bledi Manen E Diell 26/09/2021
27/09 09:18
Top Channel/ Gjermania reagon për situatën në Jarinjë e Bërnjak- Kurti “bashkohet” me opozitën!
27/09 09:17
Top News – Brnabiç revoltohet me Ramën/ Kërkoi njohjen e Kosovës
26/09 09:58
Top Channel/ Digjen qendrat e automjeteve/ Kosovë, dyshime se autorët janë serbët e protestave
26/09 09:58
Top Channel/ Florian Marku kampion bote! Momenti ku babai feston fitoren e tij
26/09 09:57
Tensione të forta dhe lot, gjithçka ndodh në këtë episod – Përputhen, 24 Shtator 2021
25/09 09:15
Ritvana përballet me Argjendin, pas shumë situatave – Përputhen, 24 Shtator 2021
25/09 09:15
Tensione të forta; Edi kapet keq me Bashkimin, ndërpritet programi – Përputhen, 24 Shtator 2021
25/09 09:15
Shpërthen Alvisa: Ada je e pafytyrë, duhet të na kërkosh falje, debatet nuk sosin – Përputhen
24/09 09:04
Mikela e pret Argjendin me këmbët e para: Po na përdor – Përputhen, 23 Shtator 2021
24/09 09:04
Surpriza që befason Mikelën, Alvisën dhe Adën – Përputhen, 23 Shtator 2021
24/09 09:03
Ada trullos me linjat e saj në takim Brunon, por edhe Edin e Mikelën – Përputhen, 22 Shtator 2021
23/09 09:26
Me bikini, Ada bën për vete Brunon në takim – Përputhen, 22 Shtator 2021
23/09 09:26
Një biberon si “dhuratë”, Ada xhindos Edin – Përputhen, 22 Shtator 2021
23/09 09:26
Mikela dhe Ada konfliktohen, Bruno hyn në mes ti ndajë – Përputhen, 21 Shtator 2021
22/09 09:17
Edi shkrihet me Alvisën, je shumë e mirë – Përputhen, 21 Shtator 2021
22/09 09:17