Top News – Vaksinim masiv me “Sinovac”/ Sheshi “Skëndërbej”, qendra më e re e vaksinimit
27/03/2021 18:44

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Vaksinim masiv me “Sinovac”/ Sheshi “Skëndërbej”, qendra më e re e vaksinimit
27/03 18:44
Aktorja e Portokallisë, rrëfën dëshirën më të madhe si nënë! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:23
“A veshin të brendshme alienët”? 7- vjeçari do t’ju shkrijë së qeshuri! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:21
“Dua 1 milion lekë për babin”, Më thuaj një dëshirë
27/03 18:20
Çfarë nuk u pa në emision, momentet më gazmore të xhirimeve! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:20
Filmi i Ermal Mamaqit/ Arjola Demiri: Nuk do të kem një rol si aktore! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:20
“Lutesha të kisha një vëlla dhe të kishim një lavatriçe”! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:19
Anxhelo, gjeniu i vogël shqiptar me intelekt të jashtëzakonshëm! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:19
Momentet më emocionuese që i përlotën të gjithë! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:19
I ndryshoi jetën babait, Kevin tregon përjetimet pas surprizës! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:18
10 vjeçari, sjell Freestyle-n e radhës dedikuar programit! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:18
Gjeniu 11-vjeçar me kujtesë të mbizakonshme, i çudit të gjithë! Më thuaj një dëshirë, Pj. 1
27/03 17:15
A ka UFO dhe çfarë hanë? Astrofizikantja u përgjigjet fëmijëve! Më thuaj një dëshirë, Pj. 3
27/03 17:15
Arjola Demiri tregon historinë emocionuese; “Dëshiroja një lavatriçe”, Më thuaj një dëshirë, Pj. 2
27/03 17:15
Fjoralba Ponari përlotet, s’mbyll dot emisionin! Episodi i plotë, Më thuaj një dëshirë
27/03 16:00
“Daja ka vdekur në moshën 25 vjeçare, mami e vuan humbjen e tij” Më thuaj një dëshirë
20/03 17:56
“Do jepja jetën, vetëm që mami të buzëqeshë”! Më thuaj një dëshirë
20/03 17:55
I ranë flokët nga sëmundja, vajza ka dëshirën më prekëse! Më thuaj një dëshirë
20/03 17:53
“Pas sëmundjes së rëndë, kjo ishte dita më e bukur e jetës sime”! Më thuaj një dëshirë
20/03 17:52
“Pas operacionit, kisha frikë të shikoja veten!” Më thuaj një dëshirë
20/03 17:50