Top News- Ulen temperaturat, ‘ngrijnë’ rrugët/ Probleme me energjinë elektrike në disa zona
08/12/2021 12:18

Kjo mesjavë ka rezervuar temperatura të ulëta në mbarë vendin, por tashmë reshjet e shiut kanë përfunduar. Në zonat malore vijon të ketë prani dëbore, e cila është kthyer në problematikë përgjatë gjithë këtyre ditëve. Sipas autoriteteve aktualisht nuk raportohet për rrugë të cilat janë të bllokuara. Ashtu si gjithë ditët parardhëse shqetësim mbetet akulli në rrugë dhe ndërprerja e energjisë elektrike.

Top News-Qafa e Llogarasë përfshihet nga dëbora/ARRSH apel qytetarëve-Reduktoni shpejtësinë
22/01 19:30
Top News-Rritja e frikshme e rasteve të reja/Ambasada e SHBA apelon qytetarët-Mos harroni maskat
22/01 19:19
Top Channel/ Basha me mbështetësit në Durrës: Kurrë nuk është vonë për të kërkuar falje
22/01 19:06
Top News-Shqipëria në alarm!/Omicron, mbi 24 mijë raste aktive në vend
22/01 18:39
Top Channel/ Dëbora pushton aksin Librazhd-Peshkopi
22/01 18:13
Top Channel/ “Basha ik”’, durrakët s’e presin mirë kryedemokratin
22/01 17:25
Top Channel/ “Lulzim Brava je i shkarkuar”/ Kryedemokrati pritet me protestë në Durrës
22/01 17:15
Top News-Ditari i një bashkëshorti…!/Tinka Kurti, sekretet e jetës përmes një libri
22/01 17:05
Top News-Rivalët e përjetshëm në mes të Romës/Ermali e Elvisi, dy shqiptarët e trafikut të kokainës
22/01 16:28
Top Channel/ Dëborë dhe akull në juglindje/ Rrugët nacionale janë të gjitha të kalueshme
22/01 15:41
Top Channel/ Sëmundja që po prek gratë! Çdo vit 40 vdekje nga kanceri i qafës së mitrës
22/01 15:39
Top Channel/Në mars hapet spitali i Laçit. Ndërtesa që u dëmtua nga tërmeti po ringrihet nga e para
22/01 15:26
Top News – Levan-Vlorë, autostrada e vdekjes/ Shoferët nuk zënë mend për shpejtësinë ‘skëterrë’
22/01 15:20
Top Channel/ Shtohen zogjtë në Shqipëri! Ndalimi i gjuetisë ka rikthyer tufat e shpendëve
22/01 15:19
Top Channel/ Kur tërhiqet pandemia/ Mjeku Ilir Alimehmeti parashikon fillimin e muajit mars
22/01 15:17
Top News-Moti ekstrem dhe rrugët e rrezikshme/Policia rrugore, apel i fortë për shoferët
22/01 15:14
Top Channel/ Mot i acartë dhe me diell/ Temperaturat kanë rënë nën zero në gjithë vendin
22/01 15:01
Top News-Stuhia ‘Elpis’ po i afrohet Shqipërisë/Tani ndodhet mbi Greqi, rajoni ‘pushtohet’ nga acari
22/01 14:14
Top News-Kërkohej në Itali, kapet në Tiranë/Kush është shqiptari që tentoi të vrasë egjiptianin
22/01 13:27
Top News- Autori pranon vrasjen e krushkës/ Rrëfehet në gjykatë-Tutat iu hoqën kur e mora zvarrë
22/01 13:04