Top News – Tërmeti i tmerrshëm po vjen…! / ’Stambolli të përgatitet deri në vitin 2029’
09/02/2023 09:21

Tërmetet që goditën turqinë të hënën, kanë tërhequr vëmendjen e gjithë botës. Pamjet dramatike që vijnë që andej, pikëllojnë këdo që i sheh, dhe historitë prekëse, drithërojnë këdo... Përvec tërmeteve me magnitudë 7.8 dhe 7.6, katastrofa është rënduar edhe nga shumë pastërmete të tjera, edhe ato të frikshme. E ndërkohë, numri i jetëve të humbura rritet nga minuta në minutë dhe mijëra ndërtesa janë shkatërruar.

Sherr për një vajzë! Livia u nxjerr djemve anën e tyre më të keqe… – Ep.147 Përputhen 30/03/2023
31/03 09:09
Luizi flet me nënën në telefon, përlotet pas asaj që i thotë ajo – Shqipëria Live 30 Mars 2023
31/03 09:09
Promo | Këtë të premte, “Më Lër të Flas” ekskluzivisht në kanalin e Top Channel në Youtube,ora 21:00
31/03 09:08
Luizi “hyn” live në program. Fisnik Syla i premton 100 mijë euro – Shqipëria Live 29 Mars 2023
30/03 09:09
Pas përplasjes fizike me Brikin, Gisela humbet sërish kontrollin! – Ep.146 Përputhen 29/03/2023
30/03 09:09
Edicioni Informativ, 29 Mars 2023, Ora 15:00
30/03 09:08
Ftesë në 5, Luiz Ejlli “del” nga shtëpia e BBV për 15 min… Ja çfarë ndodhi….. 28 Mars 2023, Pjesa 1
29/03 09:10
Irisi i shkon Saliut në shtëpi! Përkëdhelje,flirtime e puthje mes dyshes-Ep.145 Përputhen 28/03/2023
29/03 09:10
Jul Deda zbulon të pathënat për Luizin. Keisi ka ndienjë për Lorenci – Shqipëria Live 28 Mars 2023
29/03 09:09
Javier Zanetti, legjenda e futbollit ka një mesazh për Për’puthen – Ep.144 Përputhen 27/03/2023
28/03 09:06
Kiara Tito përballet me realitetin e komenteve të egra/ Wake Up
28/03 09:06
Artan Hoxha plas BOMBËN: Ja 5 bandat ku dyshohet për sulmin ndaj TCH | Zona Zero Top News
28/03 09:05
Ekskluzive/ Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë rreth krizës me Bes Kallakun- E Diell 26.03.2023
27/03 09:09
Portokalli, 26 Mars 2023 – Big Brother Portokalli ( Eleminohet Olta apo Kiara? )
27/03 09:08
Bes Kallaku xheloz për Xhensilën. Shkak bëhet Luizi – E Diell 26.03.2023
27/03 09:08
Edicioni Informativ, 25 Mars 2023, Ora 15:00
26/03 09:10
Top News – Dorëzimi i MiG-29 nga Sllovakia në Ukrainë/ Reagon Rusia- Është veprim armiqësor!
26/03 09:09
Artjoni guxon shumë me këtë zgjedhje – Për’puthen prapaskena
26/03 09:08
Ndau Mirin nga Kamila, Ina marros Viktorin në takim – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
25/03 09:05
E papritur, Donaldi & Iliri përballen për herë të parë pas ‘Big Brother’ – Më lër të flas
25/03 09:05