Top News – ‘Të largojmë të këqinjtë nga PS’/Rama kërkon pastrimin e partisë, vërejtje për hipotekat
27/05/2023 15:16

Pas kritikave që shpalosi për kadastrën e Durrësit, Kryeministri Edi Rama shënjestroi të njëjtën zyrë në Vlorë, ku ndali turin e falënderimeve. Rama thotë se vota që vlonjatët i dhanë PS më 14 maj është votë besimi.

Top Channel/ Kukësi sot voton, në garë Albert Halilaj i PS dhe Emri Vata i “Bashkë Fitojmë”
24/09 00:00
Top News – Begaj takohet me Lajçak, vlerëson rolin e BE-së në dialogun Kosovë-Serbi
23/09 21:19
Top News – Zgjedhjet e pjesshme në Kukës, Policia publikon planin e masave
23/09 18:10
Top News – Me bimët prodhojnë kremra/ Rama bisedon me motrat sipërmarrëse
23/09 15:33
Top News – McGonigal, akuzat e lidhura me Shqipërinë/ Bardhi – I shërbeu Ramës për interesa politike
23/09 15:31
Top News – Kryeministri Rama interviston dy sipërmarrëse të reja/ Me bimë prodhojnë…
23/09 14:55
Top News – Akuza për qeverinë/ Vangjeli denoncon koncensionet nga “foltorja”
23/09 14:43
Top Channel/ Zgjedhjet në Kukës, sot heshtje zgjedhore, të dielën gara mes PS dhe “Rithemelimit”
23/09 12:35
Top News – Basha për McGonigal/E vërteta nuk ndalet, sulmi nga Rama-Berisha
23/09 12:05
Top Channel/ Të dielën votohet në Kukës/ Gara mes PS dhe “Foltores”, PD e Bashës: Garë e paracaktuar
22/09 19:41
Top Channel/ Basha bashkon votat me Ramën/ Miratohen ndryshimet në ligjin për “nënshtetësinë”
22/09 12:49
Top News- Begaj takon Sekretarin e OKB/ ‘Shqipëria, faktor stabiliteti në rajon’
21/09 21:41
Top News-Platforma e Bashës për ‘Zgjedhoren’/Lista të hapura heqje imuniteti e President nga populli
21/09 19:21
Top News – Greqia e dënoi për 75 euro, shqiptari mbahet në burg edhe pasi ka shlyer dënimin
21/09 19:10
Top News- Mediu i liron ‘karrigen’ Shehit / Kreu i grupit parlamentar të ‘Aleancës për Ndryshim’
21/09 18:22
Top News – Pretendimet pa baza të Belerit/ Akuzon GJKKO për dy standarde, ligji s’i jep të drejtë
21/09 17:26
Top News – Protestë para Kuvendit / Lëvizja Bashkë kërkon minimumin jetik
21/09 16:54
Top Channel/ Përplasja me ambasadorin rus, Rama “yll” në TikTok: “Shpërthen” platforma e videove!
21/09 15:14
Top Channel/ “Sherri” për kreun e grupit të PD/ Debat edhe në seancën e Kuvendit se kujt i takon
21/09 15:10
Top Channel/ Samiti “Strong Cities”/ Veliaj merr pjesë në takimin që po mbahet në SHBA
21/09 15:05