Top News – Taylor Swift shpërthen në lot/ Këngëtarja qan në koncert për dashurinë e humbur
06/06/2023 12:20

Taylor Swift dha një performancë shumë emocionuese gjatë shfaqjes së saj në Çikago gjatë fundjavës, përpara se lajmi për ndarjen e saj nga Matty Healy të bëhej publik të hënën. Këngëtarja, 33 vjeçe, u shfaq shumë e përlotur teksa zëri i saj filloi të dridhej gjatë një versioni për piano të "I Don't Wanna Live Forever", një këngë emocionale e ndarjes. "Po pyesni veten nëse i shmanga një plumbi, apo thjesht humba dashurinë e jetës sime?" Swift këndoi ndërsa goja dukej se i dridhej nga emocionet. Teksti i këngës ka të bëjë me ndarjen e fundit me dike. Mediat e huaja bwnw me dije se Taylor dhe rokeri 34 vjeç, u ndanë pas një romance dymujore , megjithëse nuk është e qartë pse për momentin. Këngëtarja dhe Healy tronditën botën kur romanca e tyre u zbulua në maj, mes spekulimeve se ata ishin takuar tashmë prej javësh, por tani një mik i afërt me yllin ka konfirmuar se Taylor është sërish 'single'.

Top News – Polonia akuzon Gjermaninë / Po tenton të ndërhyjë në zgjedhjet e saj parlamentare
25/09 14:58
Top Channel/ Polonia, akuza Gjermanisë: “Po tenton të ndërhyjë në zgjedhjet tona”!
25/09 14:49
Top News – Misioni i suksesshëm / ‘Xhevahiri’ i NASA për të zbuluar si lindi jeta në Tokë
25/09 14:26
Top Channel/ Moska: Po vëzhgojmë nga afër gjendjen në veri – Vucic takon ambasadorin rus!
25/09 14:24
Top News – Nis eksodi, rrezik spastrimi etnik / Mijëra armenë ‘në arrati’ nga Nagorni Karabaku
25/09 14:22
Top News – Hollivudi ‘merr frymë’ sërish / Skenaristët përfundojnë grevën, arrihet marrëveshje
25/09 14:16
Top Channel/ Vrau të miturin në acid, vdes kryemafiozi Italian: Ra në koma të pakthyeshme!
25/09 12:54
Top Channel/ Deputeti gjerman “përplaset” me Vucicin: “Vrasja e njerëzve, një krim i tmerrshëm”!
25/09 12:11
Top Channel/ “I pakorruptuar e homoseksual”, Stefanos Kasselakis zgjdhet kreu i ri i Syriza në Greqi
25/09 12:02
Top Channel/ ”Mos u gënjeni”, analisti amerikan: “Sulmi ndaj Policisë së Kosovës, nuk ishte spontan!
25/09 11:59
Top News – Kumbari i fundit i mafies siçiliane / Vdes në qeli Messina Denaro, i dënuar me burg
25/09 10:12
Top News- Kosova mbyll operacionin në Veri/ Të paktën 3 të vdekur, pjesë e grupit serbë dhe rusë
24/09 22:22
Top Channel/ Gruri “çan” bllokadën. Anija e dytë e nisur nga Ukraina mbërrin në Turqi
24/09 21:15
Top News – Frikë nga spastrimi etnik/ 120 mijë armenë largohen nga Nagorno-Karabakh
24/09 20:50
Top News – ‘Irani bërthamor, i papërgjegjshëm’/ SHBA për bisedimet e programit të Teheranit
24/09 18:56
Top News – Plani gjerman për emigrantët / Italia reagon ashpër-Jo ndihmë për trafikantët
24/09 18:55
Top Channel/ Gërvalla kundër Borrell: E turpshme, asnjë fjalë kundër terroristëve që vrasin policët
24/09 18:14
Top News – ‘Dorëzohet’ Armenia / Pranon të ulet në bisedime me Azerbajxhanin
24/09 16:29
Top News – ‘Ëndrra amerikane’ vazhdon…/ Dyndje emigrantësh në kufirin SHBA-Meksikë
24/09 15:47
Top News- Forcat izraelite bastisin kampin Nur Shams/Vriten 2 palestinezë, mes tyre lufëtari i Hamas
24/09 13:53