Top News/ ‘S’më rruhet për SPAK’/ Kryemadhi lëshon gojën, akuzon dhe Metën
19/04/2024 23:00

Krisjet me Ilir Metën, Monika Kryemadhi nuk mundi t’i fshihte në mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombëtar të Partisë së Lirisë, po aq edhe frikën nga SPAK, që e ka vendosur nën hetim pasuror. Si rrallë herë, deputetja e Partisë së Lirisë nuk u përmbajt dhe tha se nuk I rruhet fare as për burgun e as për SPAK. Distancohuni nga Monika se do të shkojë në burg?! Nuk me rruhet fare as për burg as për SPAK.... sa kam parë kumbulle e fara luledielli di puna këtyre do të dali sa të duash. Halli juaj është im! Kryemadhi iu përgjigj edhe bashkëshortit të saj për fushatën endërmarë prej tij për të luftuar nepotizmin në parti. Po dëgjojmë vetëm nepotizëm prej 2 javësh. Do tu isha mirënjohëse të më përcaktonin se çdo të thotë fjala nepotizmi në partinë politike. Parti politike do të thotë bashkim kombëtar dhe nuk ka asnjë fjalë në ligjin për partitë politike për nepotizëm. Personat që e kanë hartuar të më argumentojnë fjalën nepotizëm. Në një parti politike rëndësia më e madhe është meritokracia.

Top Channel/ Aksident i katërfishtë në Durrës/ Disa të plagosur! Mes tyre fëmijë
25/05 23:12
Top News/ Përplasen katër makina në Durrës/ Tetë të plagosur, mes tyre një grua në gjendje të rëndë
25/05 22:49
Top Channel/ Tirana Pride/ Marshimi i komunitetit LGBT si sensibilizim për të drejtat
25/05 19:50
Top Channel/ Sonte finalja e madhe e BBV3! Do të kurorëzohet fituesi në një spektakël plot surpriza
25/05 19:37
Top News/ Ilir Meta takon profesorin që e mësoi të ngjitej mbi paralele
25/05 18:40
Top News/ Meta në vend të shenjtë, lutet për fitoret e Celtic
25/05 18:39
Top News/ Dhurata e çiftit gjerman/ Një piano e re për universitetin e arteve
25/05 17:15
Top News/ Qershitë mbeten në pemë. Fermerët në Elbasan ankohen për çmimin e ulët
25/05 16:12
Top News/ Fluksi i fundjavës në bregdet. Policia shton masat, gjobiten shkelësit rrugorë
25/05 15:51
Top Channel/ Hapet Sazani për turistët/ Ishulli u hap më vonë këtë vit për shkak të burokracive
25/05 15:14
Top Channel/Arrestohet partneri i polices!E reja u vetëvra në Tiranë, i dashuri fshiu mesazhet e saj
25/05 15:04
Top Channel/ Kokainë portin e Durrësit!Pakot me drogë të fshehura në furgonin me destinacion Anglinë
25/05 15:01
Top Channel/ “20 orët e vështira në det në anijen me 400 veta”, Alban Skënderaj: Familja…
25/05 15:00
Top Channel/ Skënderaj kujton pjesëmarrjen në “Top Fest”: Intuita e Dritan Hoxhës e jashtëzakonshme
25/05 15:00
Top Channel/ “Kur të vish…”, policja u vetëvra, arrestohet i dashuri! Mesazhi i fundit që i dërgoi
25/05 14:53
Top News/ Arrestohet polici në Fier /Pjesë e një grupi lriminal që trafikonin drogë
25/05 13:32
Top Channel/ Agron Llakaj humb njeriun e shtrenjtë: Më prit… nuk di se kur, por do e bësh si përherë
25/05 13:31
Top News- Arrestohen në Lushnjë babë e bir/Kapen ‘mat’ duke përgatitur drogë, 420 doza heroine
25/05 13:20
Top News/Fshiu mesazhet nga telefoni 21-vjeçares/Arrestohet i dashuri i polices që i dha fund jetës
25/05 13:16
Top Channel/ Hapet Sazani për turistët. Ishulli u hap më vonë këtë vit për shkak të burokracive
25/05 12:51