Top News-Shqiptari vret veten në burgun grek/Prej 8 vitesh në burg, si e siguroi lëndën kimike
03/12/2021 20:29

Një lajm I rëndë është bërë me dije mbasiten e kësaj të premte. Mësohet se një shqiptar I ka dhënë fund jetës së tij në një burg në Greqi. Mediat greke bëjën me dije se shqiptari, emri I të cilit nuk është bërë me dije, po vuante dënimin në burgun Melandrinu, të Greqisë. Të dhënat që bëhen me dije për momentin janë se shqiptari ishte me origjinë nga Korca dhe ishte I moshës 35 ose 40 vjec. Shqiptari kishte 8 vite që vunte dënimin në burgun e sigurisë së larte. Referuar mediave vëndase, një ditë përpara se të kryente vetëvrasje, viktima tentoi ti jepte fund jetes duke pirë lëndë kimike klor. Mirëpo, sapo është kthyer në qeli i ka dhënë fund jetes se tij. Sipas të dënuarve ky veprim vjen si rezultat pasi Gjykata e Lartë la vendimin e dënimit të mëparshëm.

Top Channel/ Reshjet e borës në Bulqizë, të shoqëruara me erë të fortë, krijohen ngrica në rrugë
21/01 17:53
Top Channel/ Reshje të dendura bore në Bulqizë, por rrugët janë të hapura
21/01 17:51
Top Channel/ I ftohti polar prek vendin, reshje të dendura bore në Bulqizë
21/01 17:51
Top News – Ushtria shqiptare, pak km nga Rusia/ Njësia e ‘çunave të çarmatimit’ në Letoni
21/01 17:50
Top Channel/ Reshje të dendura bore në Bulqizë, rrugët ‘nën pushtetin’ e ngricave
21/01 17:43
Top News-Një emër i ri për Kolegjin Zgjedhor/Ja kush e zëvendëson Asim Vokshin
21/01 17:30
Top Channel/ Reshje dëbore dhe i ftohtë i acartë në Prrenjas
21/01 17:13
Top Channel/ ‘Mund të shfryheni sa të doni’/Rama: Mos më kërkoni llogari për…
21/01 17:11
Top Channel/ Rama: SPAK është foshnje që ka nisur të belbëzojë
21/01 17:10
Top Channel/ Rama: Ata para nesh vrisnin njerëz, ne bëmë Reformën në Drejtësi
21/01 17:10
Top Channel/ “Si prisni që Meta të përgjigjet për 21 janarin?”/ Rama: Shpërndan dekorata pa vlerë!
21/01 17:08
Top News-Dosja e 7 gjyqtarëve, hetimi i SPAK/‘Ngrin’ procesi, emrat që dolën të pafajshëm
21/01 16:26
Top News – Këshillat për motin ekstrem në vend/Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile merr masa
21/01 16:20
Top Channel/ Veliaj krah legjendave të Tiranës, Partizanit dhe Dinamos
21/01 16:08
Top News-‘Pianisti’, si një portret artistik/Limos Dizdari, dy vepra për ikonën Robert Radoja
21/01 16:01
Top Channel/Dëbora në Juglindje, në Pogradec, Korçë, Devoll e Kolonjë po krijohen probleme me rrugët
21/01 15:42
Top Channel/ Murtaja afrikane e derrave, veterinerët tregojnë se si duhet të mbrohen fermerët
21/01 15:39
Top Channel/ “Mos mbyllni gjykatat”. Kundërshtohet projekti i ri i qeverisë
21/01 15:37
Top Channel/ Energjia në Kosovë, më shtrenjtë. Ja sa do të jetë fatura e energjisë për familjarët
21/01 15:28
Top Channel/ Dëbora mbulon edhe Kapshticën, kujdes në qarkullim
21/01 15:27