Top News- Shqipëria në tavolinën e luftës!/Pse Këshilli i Sigurimit do vulosë të ardhmen e Rusisë
24/09/2022 09:19

Shqipëria mund të marrë një rol kyc në luftën në Ukrainë, si anëtare e përkohshme e Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Ky organ është i vetmi brenda sistemit të OKB-së që ka autoritetin për të iniciuar veprime ushtarake, për të vendosur sanksione, për të nxjerrë rezoluta detyruese dhe për të nisur operacione paqeruajtëse.

Uaaa të gjithë pa fjalë, Laura përzë Kamilën dhe puth në buzë Arbin – Ep.64 Përputhen 08/12/2022
09/12 10:00
Irisi dhe Ilda përplasen sërish: Ti qenke e virgjër më duket – Ep.64 Përputhen 08/12/2022
09/12 10:00
Laura deklarohet sot për Arbin me një puthje në buzë – Ep.64 Përputhen 08/12/2022
09/12 10:00
Petro shkatërroi raportin e Irisit me Donaton… Ja çfarë ndodhi sot – Ep.63 Përputhen 07/12/2022
08/12 09:17
Donato dhe Irisi përballen, shkaku Petro – Ep.63 Përputhen 07/12/2022
08/12 09:17
Edicioni Informativ, 07 Dhjetor 2022, Ora 15:00
08/12 09:17
Lea nuk pushon së qari, Irisi komenton mbi familjen e Leas – Ep.62 Përputhen 06/12/2022
07/12 09:47
Lajme Maratonë – Samiti i BE – Ballkani Perëndimor dhe protesta e Berishës 06 Dhjetor 2022, Pjesa 1
07/12 09:47
Top Channel/ Sali Berisha goditet me grusht në protestë, gjakoset në fytyrë
07/12 09:47
Bora Zemani, rikthehet si prezantuesja e Përputhen – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
06/12 09:00
Reagon familja Xhaka për deklaratën e gazetares: Graniti s’është rrugaç – Shqipëria Live 5.12.2022
06/12 08:59
Top News – Shkatërrohen bombarduesit bërthamorë rusë / Ukraina sulmon me dronë, goditet baza ajrore
06/12 08:59
Graciano flet për ndarjen nga Argjira. Moderatorja futet në skenë e nevrikosur – E Diell 04.12.2022
05/12 09:26
Edicioni Informativ, 04 Dhjetor 2022, Ora 15:00
05/12 09:26
Benida Nishani trondit me deklaratën e saj: më bezdis të jetoj me prindërit, nuk dua të… – E Diell
05/12 09:25
Petro dhe Ilda në një takim – Për’puthen Prapaskena
04/12 09:14
Edicioni Informativ, 03 Dhjetor 2022, Ora 19:30
04/12 09:14
Rrëfehen Elhaida Dani,Eva Murati & Olta Beqiri;Nga jeta personale te ajo profesionale-Më lër të flas
04/12 09:13
Ori Nebijaj me lot në sy, emocionet e ditës së fundit në Përputhen – Ep.60 Përputhen 02/12/2022
03/12 10:18
Rikthehet Bora? Lea qan për Petron, të pathënat e Përputhen – Shqipëria Live 2 Dhjetor 2022
03/12 10:17