Top News – Shoqërohet Eduart Ndocaj/ Shkoi pa ftesë në një ceremoni
23/10/2020 14:08

Një incident ka ndodhur ne inagurimin e shtëpisë së rikonstruktuar të At Gjergj Fishtës, ku ka marrë pjesë dhe kryeministri Edi Rama. Incidenti kla ndodhur të premten paradite në fshatij Fishët në Lezhe, ku edhe ndodhet shtëpia e poetit të njohur. Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka tentuar të futet në ambientet ku po zhvillohej aktiviteti, por nuk është lejuar të hyjë nga oficerët e gardës pasi ai se nuk kishte ftesë si pjesëmarrës. Pas kësaj tentative të Ndocajt policia ka shoqëruar ish-deputetin Ndocaj. Ndocaj njihet edhe me epitetin ‘deputeti kaubojs’ për shkak të kapelës që mbante gjithmonë në kokë, në dia raste edhe gjatë punimeve parlamentare. Së fundmi deputeti kaubojs, u komentua në rrejetet sociale për shkak të ndryshimit drastik të pamjes dhe rënies së madhe ne peshë pas ndërhyrjeve dhe dietave për t’u dobësuar.

Vlorë, vritet 27-vjeçari/ Policia: Viktima u gjet i pajetë në makinë nga një kalimtar
02/12 02:00
Top News – Atentat në Vlorë/ Shënjestra, i dënuar në Itali
01/12 22:26
Ekzekutimi i 27-vjeçarit në Vlorë, Policia: Viktima u gjet i pajetë në makinë nga një kalimtar
01/12 21:57
Top News – Shqipëria dhe integrimi/ Nisja dhe… pritja e një procesi!
01/12 21:08
Top News – Komitet për emergjencat/ Nis puna, pas vendimit të qeverisë
01/12 20:09
Top News – Autorët djegin makinën/ Atentat ndaj ‘Leksit të druve’
01/12 20:08
Rriten infektimet, 832 raste të reja/ 12 humbje jete, në 4 spitalet COVID po trajtohen 506 pacientë
01/12 20:04
Top News – Në pritje të vetting…! Edhe 500 prokurorë e gjyqtarë
01/12 19:59
Dënohet gjyqtari i vetting-ut/ Luan Daci falsifikoi dokumentet. Për 12 muaj do jetë në shërbim prove
01/12 19:44
Top News – Përgjuesit e policisë/ Agjentet e SHÇBA, me shumë punë…!
01/12 19:16
Atentati ndaj 42-vjeçarit në Lezhë, policia gjen makinën e djegur dhe armën e autorëve
01/12 19:01
Të shtëna me armë në Lezhë, një i plagosur (gjendet edhe një makinë e djegur)
01/12 18:25
Top News – Pacientet me covid 19/ Si do komunikojnë me familjarët
01/12 17:59
Top News – Sërish shifra të larta/ 12 viktima edhe 832 raste me covid
01/12 17:46
Top News – Ekzekutim për 200 euro!/ Zbardhet dëshmia e autorit shqiptar
01/12 17:43
Top News – Mësimi i alternuar/ Kushi në shkollën ‘Edit’h Durham’
01/12 17:17
Top News – Rasti i parë me covid/ U zbulua 1 vit më parë në Wuhan
01/12 17:16
Top News – Kërkesa nga OFL / 5 persona të dhëna për pasurinë
01/12 17:08
Top News – 1552 gjoba për maskat/ Qytetarët ende të pandërgjegjësuar
01/12 17:07
Manastirliu: Do ndërmjetësojmë komunikimin mes pacientëve dhe të afërmve me tableta
01/12 16:35