Top News – Rrëfehet Geyneth Paltrow/ Nuk e dashuroj më aktrimin
11/12/2020 01:02

Gwyneth Paltrow thotë se ajo do të heqë dorë nga filmat pasi kuptoi se nuk e dashuron aktrimin aq shumë. Kritikat më pozitive për yllin, gjatë pesë viteve të shkuara, kanë qenë për rolin e saj të Pepper Potts në tre filmat Marvel.

Edicioni Informativ, 06 Mars 2021, Ora 00:00
06/03 02:58
Kujdestari i kishës së Lausanne në Zvicër i bie këmbanës për viktimat e Covid në homazhet kombëtare
05/03 22:29
Vrasjet e grave/ Marshim në Stamboll kundër ‘femicidit’, para Ditës Ndërkombëtare të Grave
05/03 22:29
Biri i artistit të famshëm iraken përgatit dhuratën për Papa Françeskun
05/03 22:29
Japonia ende lufton për çmontimin e impjantit të rrezikshëm të Fukushima, 10 vje pas katastrofës
05/03 22:29
Ish-balerini i famshëm francez Patrick Dupond vdes në moshën 61 vjeçare
05/03 22:23
Top News – Covid 19 vrau më shumë se lufta/ Në Itali, rreth 10 mijë të vdekur në 2020
05/03 22:19
Top News – Drama e radhës në Për’puthen/ Surprizat që shkaktuan zemërim në studio
05/03 22:13
Ekspozita për eksodin e shqiptarëve,Rama: Moment përkujtimi për marrëdhëniet vëllazërore me Italinë
05/03 21:47
30 vite nga eksodi i shqiptarëve/ Rama takohet me Di Maio dhe Emiliano
05/03 21:37
Trafik në rrugën e Elbasanit, pamjet kur makina e policisë ‘i shpëton’ duke hyrë kundravajtje
05/03 21:26
Top News – 10 mijë forca në ruajtje të Papës/ Mbërrin në Irak, mesazhe kundër ekstremizmit
05/03 21:18
Top News – Për 3 orë nga Londra në Nju Jork/ Dalin detajet e një avioni, si kurrë më parë
05/03 21:17
Top News – Sekreti prej muajsh i modeles/ Si rrallëherë publikon foton e të bijës
05/03 21:17
Top News – Reputacioni në rrezik për vathët/ Meghan Markle, skandali po bën xhiron e botës
05/03 21:17
Top News – Itali, 30 vjet nga eksodi masiv/ Rama dhe Di Maio, memoria e 6 marsit 1991
05/03 21:16
Cikalleshi: Andorra detyrimi ynë/ Sulmuesi flet për eliminatoret e botërorit dhe kampionatin turk
05/03 20:53
Edicioni Informativ, 05 Mars 2021, Ora 19:30
05/03 20:42
Humbi garën në portal, i vë flakën Drejtorisë Arsimore në Fier, pamjet e zjarrit
05/03 20:42
U vetëvra në spitalin Covid 2/ Familjarët dhe miqtë kërkojnë drejtësi në 30-vjetorin e Xhino Koços
05/03 20:25