Top News – Reforma zgjedhore/ Replika mes Ramës dhe Opozitës
06/06/2020 19:30

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Konflikt mes të rinjve/ Bulqizë, plagosen dy vëllezërit
01/07 21:57
Top News – Mbyllja e kufijve/ PD: Turizmi shqiptar është në koma
01/07 21:07
Nis regjistrimi në gjimnaze/ Procesi nga data 1 korrik deri më 15 korrik
01/07 19:56
Mimoza Hafizi kandidon për rektore/ Nisin përplasjet për procesin e zgjedhjeve në universitete
01/07 19:53
Protesta: Jo plehra afër shtëpive/ Pogradec, banorët e Gështenjasit kundër projektit të bashkisë
01/07 19:51
Greqia mbyll kufirin për turistët/ S’lejohen jo vetëm shqiptarët, por bllokohen edhe ata nga BE
01/07 19:41
“Ligji për pakicat, antikombëtar”/ Kundërshtohet me forcë projekti për “300 firmat”
01/07 19:38
Formulari që fut në dilemë vettingun/ Ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë nuk bëri vetëdeklarimin
01/07 19:37
Top News – “Përgjaket” Shqipëria/ 2 viktima, 6 aksidente në pak orë
01/07 18:42
Top News – Zgjedhjet, PD bëhet gati/ Alfred Rushaj drejtuesi i fushatës
01/07 18:40
Top News – 3 humbje jete në 24 orë/ Nga nisja e pandemisë 66 viktima
01/07 18:16
Hapet kufiri me Greqinë/ Në Kakavi e Kapshticë nuk kalojnë dot turistët
01/07 16:26
Hapet kufiri me Greqinë/ Kufirin e kalojnë vetëm personat me dokumenta të vendeve të BE
01/07 16:24
Biblioteka mbush 100 vjeç/ Nis projekti për digjitalizimin e gjithë fondit të librave
01/07 16:12
Aksident në Bulqizë! Përplasen 3 makina, 2 persona të plagosur rëndë dërgohen në spital
01/07 16:03
Prezantoi projekti i Milot-Fier/ Ndërtimi me PPP, bileta për të udhëtuar shkon në një mijë lekë
01/07 15:40
Besiana Kadare zv/presidente e OKB/ Elez Biberaj zgjidhet në krye të Zërit të Amerikës
01/07 15:37
Nis turizmi në Greqi/ Në një ditë 235 fluturime ndërkombëtare
01/07 15:24
Presidenca gjermane, sytë nga Covid/ Ambasadori gjerman: BE do të mbështesë edhe Shqipërinë
01/07 15:23
Top News – ‘Zgjohu SPAK’/ LSI- heto Ramën për pandeminë
01/07 15:13