Top News – Rama kundër, Basha pro/ Deklarata e Varhelyi-it për Venecian
26/10/2020 15:12

Kryeministri Edi Rama ka reaguar shumë shpejt në rrjetin social Tëitter pas postimit të komisionerit europian të zgjerimit, Oliver Varhelyi, I cili theksonte në komentin e tij se Kuvendi duhet të presë mendimin e Komisionit të Venecias përpara se të rivitojë ndryshimet e Kodit Zgjedhor.

Rimbursimi i ilaçeve të Covid-19/ Unioni i Biznesit Farmaceutik kundër orientimit sipas depove
29/11 20:14
Domatet mbeten në serra/ Fermerët e Urës Vajgurore: Pikat e grumbullimit nuk i mbledhin më
29/11 19:59
Java më tragjike e Greqisë me thuajse 800 të vdekur nga koronavirusi
29/11 19:53
Nëntori ndryshe / Pandemia kufizoi festimet për pavarësinë dhe çlirimin e vendit
29/11 19:49
Top News -37 avionet e mafiozeve/ Europol, shifrat e një operacioni
29/11 19:17
Top News – Rriten sërish shifrat/ 11 viktima dhe 835 raste të reja
29/11 19:17
Top News – Krimi në kohë pandemie/ Çfarë ndodh me lokaket gjatë natës
29/11 19:17
76 vjetori i Çlirimit të Shqipërisë/ Meta, Ruci dhe Rama bashkë, nderojnë dëshmorët. LSI “ndahet” nga PD, homazhe dhe komunistët
29/11 18:15
Aksident tragjik në Lezhë, makina përplas për vdekje këmbësorin
29/11 17:25
Top News – Brataj-jemi te skenari 3/ Kemi gati edhe spitalet rajonale
29/11 17:02
Top News – Gjykata i le në burg/ Grupi që iu kap 4.2 kg heroinë
29/11 16:59
Top News – Fitues oferta me e lartë/ PD-tendëri për mjete mbrojtëse
29/11 16:59
Top News – Veliaj me tenorin Lahaj/ Version i ri i këngës ‘Për ty atdhe’
29/11 14:03
Top News – Nderime në 29 nëntor/ Kryemadhi-të mbyllim tranzicionin
29/11 13:43
Tentoi të vriste me armë zjarri 27-vjeçarin pas një konflikti të çastit, ndërhyn policia: Pa koment
29/11 13:29
Top News – Nostaligjike e komuniste/ Homazhe në ditën e çlirimit
29/11 13:02
Top News – Mesazh për 29 nëntorin/ Ruçi-është ndër datat me kryelarta
29/11 12:59
Top News – Vrasja e Ridvan Ramazanit/ Shkodër, në pranga tre persona
29/11 12:58
76 vjetori i Çlirimit/ Meta, Ruçi dhe Rama bashkë në homazhet e Monumentit “Nënë Shqipëri”
29/11 12:41
15 vjetori i Gjirokastrës ne UNESCO/ Vepra e Muntaz Dhramit do të përkujtojë këtë ngjarje
29/11 12:28