Top News – Putin udhëton lirisht në Nju Jork/ Pse në SHBA nuk vlen urdhri i arrestit ndërkombëtar
19/03/2023 09:06

Edhe pse Gjykata Ndërkombëtare Penale shpalli në kërkim ndërkombëtar presidentin Vladimir Putin, ai mund të udhëtojë lirisht në disa fuqitë kryesore të botës. Ndalimi i presidentit rus është automatik në 123 vende por midis tyre nuk përfshihen SHBA, Kina dhe vetë Ukraina.

Djemtë bëjnë për të qarë vajzat, Gisela dhe Livia nuk përmbahen – Ep. 139 Përputhen 20/03/2023
21/03 09:23
Edicioni Informativ, 20 Mars 2023, Ora 15:00
21/03 09:23
Edicioni Informativ, 20 Mars 2023, Ora 12:00
21/03 09:22
Portokalli, 19 Mars 2023 – Big Brother Portokalli-(Luizi i vetëm në nominim)
20/03 09:22
Emocionuese–Për herë të parë një Propozim për Martesë ndodh live. Lot dhe emocione të forta-E Diell
20/03 09:22
Edicioni Informativ, 19 Mars 2023, Ora 12:00
20/03 09:22
Edicioni Informativ, 18 Mars 2023, Ora 15:00
19/03 09:07
Top News – Putin udhëton lirisht në Nju Jork/ Pse në SHBA nuk vlen urdhri i arrestit ndërkombëtar
19/03 09:06
Gruaja që sfidoi Enver Hoxhën. Historia! – Gjurmë Shqiptare
19/03 09:06
Nuk ka ndodhur më parë: 15 vite diferencë në takim mes dy konkurrentëve-Ep. 138 Përputhen 17/03/2023
18/03 09:17
Top News – Rusia do shkatërrojë avionët e NATO/ Moska i përgjigjet Polonisë dhe Sllovakisë
18/03 09:16
Irisi vajza për shtëpi, blen fruta dhe perime në treg – Për’puthen prapaskena
18/03 09:16
Situata jashtë kontrollit:Mateo shfaqet në program,Eda del si e çmendur-Ep. 137 Përputhen 16/03/2023
17/03 09:23
“Tërmet në Shqipëri. Luizi ndahet me Kiarën kthehet tek ishi”flet Irini -Shqipëria Live 16 Mars 2023
17/03 09:22
Edicioni Informativ, 16 Mars 2023, Ora 15:00
17/03 09:22
Edicioni Informativ, 15 Mars 2023, Ora 15:00
16/03 09:30
Livia ne vështirësi, Remili presion! – Ep. 136 Përputhen 15/03/2023
16/03 09:30
Ftesë në 5, Kiara arrogante ndaj Luizit? Mikesha e tij: Është e ftohtë! 15 Mars 2023, Pjesa 2
16/03 09:30
Kamila qan, kur sheh Ermirin me Inën në takim – Ep.135 Përputhen 14/03/2023
15/03 09:22
10 mijë kinezë “votojnë” Luizin, Big Brother në mes të Kinës -Shqipëria Live 14 Mars 2023
15/03 09:22