Top News- Presidenti, 4 emra nga Alibeaj…!/ PS tërhiqet, palët bien dakord për propozimet
18/05/2022 12:56

Damian Gjiknuri, nje nga tre negociatoret e maxhorances, sfidoi opozitën e Alibeajt për 4 propozimet që parashikon në platformën e tij, ndonëse si Balla ashtu edhe Spiropali kërkuan që të mos ketë kushte. Po pavarësisht kësaj, Enkelejd Alibeaj nuk heq dorë nga platforma e propozuar prej tij për zgjedhjen e Presidentit të Republikës. Sipas Alibeajt zgjidhja e vetme për të patur një President konsensual është pranimi i propozimeve të tij.

Top Channel/ Zjarri në imazherinë e spitalit të Fierit: Pajisjet kanë dalë jashtë funksionit
06/07 11:23
Top Channel/ Makineria e larjes së filmave mori flakë, dëmet në imazherinë e spitalit të Fierit
06/07 11:19
Top News – Tjetër pedofil në rrjetën e ‘Fiks Fare’/ Arrestohet 65-vjeçari që ngacmonte të miturat
06/07 11:07
Top News – Sulmet kibernetike në Shqipëri /Kush janë kompanitë ‘e preferuara’ për hakerat
06/07 11:00
Top News – Rama dhe Rutte me propozim për BE/Si duhet të jetë komuniteti i ri politik europian
06/07 10:52
Top Channel/ Zjarr në spitalin rajonal të Fierit
06/07 10:43
Top News – Zjarr në spitalin e Fierit, panik tek pacientët
06/07 10:30
Top News – Heroinë, kanabis dhe armë në Patos/ Kishin kthyer banesën në laborator droge
06/07 10:26
Top Channel/ Shtëpi bari në Fier! Kapet heroinë, kanabis e armë
06/07 09:21
Top Channel/ Ditët e nxehta shtojnë ankthin! Rekomandimet e mjekëve për personat me probleme
05/07 19:57
Top Channel/ I nxehti, kujdes me ushqimin! Në qendrat shëndetësore, më shumë persona kërkojnë ndihmë
05/07 19:55
Top Channel/ Fermerët: Nuk po shesim/ Çmimet e ulta po penalizojnë prodhuesit e shalqirit
05/07 19:45
Top Channel/ E dhunuar nga burri xheloz! Gruaja nga Korça detyrohej të betohej në kishë
05/07 19:42
Top Channel/ Veliaj komenton protestën/ “Për çfarë protestohet, të ikë Luli të vijë Iliri?”
05/07 19:40
Top Channel/ Padi për incerenatorët! Kryemadhi: Dorëzova në SPAK faktet për abuzimin me 128 mln euro
05/07 19:39
Top Channel/ Në një muaj, arrestohen 19 policë! Gjatë qershorit, 50 efektivë në ndjekje penale
05/07 19:38
Top News-Sërish dy viktima në vend/Rriten frikshëm rastet e reja, shtohen testimet
05/07 19:06
Top News-50 punonjës policie nën hetim/Raporti i AMP, 6 të tjerë janë pezulluar nga detyra
05/07 19:04
Top News-Turistët serbë ‘pushtojnë’ Shqipërinë/‘Open Balkan’ sjell pushuesit nga Beogradi në Tiranë’
05/07 18:41
Top News – Inceneratorët, paralajmëron LSI: Të tjera fakte drejt publikimit/ PD do ‘kokën’ e Ramës
05/07 16:52