Top News – Peng grekun, 1.3 mln euro/ Sekuestro pasurive të 3 fierakëve
11/08/2020 09:26

Policia ka sekuestruar pasuritë e tre personave nga Fieri të akuzuar si pengmarrësit e një mjeku grek në 2011, të cilin e kanë liruar pasi janë paguar me rreth 1.3 milionë euro. Policia ka njoftuar se ka sekuestruar pasuritë e Çerciz Agallijajt, Klodjan Lamajt dhe Mariglen Hamatajt. Në total janë katër apartamente dhe 1 automjet me vlerë tregu 200 mijë euro, që sipas policisë janë përfituar nga veprimtaria kriminale e tre shtetasve, në fushën e shtrëngimit me anë të kanosjes për dhënie pasurie. Çerciz Agallija, 37 vjeç, banues në Kraps, Fier I është sekuestruar një apartament në Durrës. Po në Durrës I është bllokuar një apartament 32 vjeçarit Klodjan Lamaj, banues në Banaj, Fier. Ndërsa Mariglen Hamataj, 29 vjeç, banues në Frakull, Fier I është sekuestruar një apartament në Durrës dhe automjeti tip “Volksvagen”.

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 4, 26 Shtator 2020, Entertainment Show
27/09 15:19
Në Bushtricë dhe Çajë të Kukësit, ku nga malet buron tradita e malësorit – Fshatrat e Shqipërisë
27/09 09:06
Ndaje ose Haje, Shiko kush LUAN 4, 26 Shtator 2020, Entertainment Show
27/09 09:05
Vajzat e sezonit të 1 përballen me vajzat e sezonit të 2 të Përputhen
26/09 09:08
Ina Kollçaku: Vajzat nuk na përshëndetën kur erdhëm
26/09 09:08
Vajzat debatojnë në lidhje me faktin nëse duhet apo jo të ngrenë zërin
26/09 09:07
9 vite ka tatuazh në gjoks, emrin e ish të dashurës, debate në studio
25/09 10:12
Përsëritet gabimi, çfarë të dashurish ke pasur në të shkuarën
25/09 10:11
Edicioni Informativ, 24 Shtator 2020, Ora 19:30
25/09 10:11
Çfarë ndodhi në takimin e shumë pritur mes Teas dhe Andit
24/09 09:12
Takimi i plotë bruto i Shqipës me Mevlanin
24/09 09:11
Nuk do dilja asnjëherë me një vajzë të shëndoshë, pse ndryshoi mendim Andi?
24/09 09:11
Shembet trekëndëshi i parë i dashurisë në program, ja çfarë ndodhi…
23/09 09:57
Shqipja braktis në takim Mevlanin, e cila pasohet me përplasje në studio
23/09 09:57
Degjeron në ofendime personale debati mes Anës dhe Mevlanit
23/09 09:57
“Do ju mbyll gojën hijenave”, kaq mjaftoi, që djemtë të shpërthejnë kundër Marisit…
22/09 08:57
Dukesh si çakall i ndyrë; Më kërko të falur tani, debati i ashpër në studio
22/09 08:57
Sa të dashur ke pasur përpara? Pyetja që bëri vajzat të ziejnë
22/09 08:57
Londër, marshimi i shqiptarëve/ Mesazh diasporës për të kontribuar: Të reflektojmë për të ardhmen
21/09 09:16
FNSH dhe Renea “blindojnë” vendin/ Pas ngjarje kriminale zbresin në terren, kontrolle dhe arrestime
21/09 09:15