Top News – Pas betimit nisin porositë/Rama i prerë dhe i qartë me ministrat e rinj
18/09/2021 15:06

Me dorën mbi Kushtetutë, kryeministri Edi Rama dhe i gjithë kabineti i tij i ri qeveritar u zotuan në nderin e tyre se do ta zbatojnë atë dhe ligjet e Shqipërisë. Menjëherë pas këtij betimi, Këshilli i Ministrave iu drejtua në këmbë kryeministrisë jo për të festuar por për të zhvilluar mbledhjen e tyre të parë e duke u betuar sërish para atij që ua besoi postin përkatës.

Top News- Problemet e arsimit dhe Covid19, Boçi- Vaksinimi i domosdoshëm, jo me detyrim
16/10 17:56
Top News-‘Vaksinimi i domosdoshëm, jo me detyrim’, Boçi: Qeveria të falë tarifat si stimulim
16/10 17:33
Top News- ‘Agjencia për Media e Informim’, Boçi Ministria e propagandës kundër medias, ja roli i saj
16/10 17:32
Top News- Luçiano Boçi numëron problemet e arsimit – Braktisja në nivel alarmant
16/10 17:13
Top News- Deputeti i PD paralajmëron protesta, S’do të mungojnë ashtu si propozimet
16/10 17:09
Top News- Luçiano Boçi zbulon arsyet e braktisjes së shkollave, ja si mund të frenohet
16/10 17:08
Top News- Kriza arsimore, deputeti i PD ka disa sugjerime për qeverinë
16/10 17:07
Top News- Covid19 dhe pandemia, Boçi – Qeveria dështoi, skenaret e Ministrisë me zero efekt
16/10 16:57
Top News- ‘Statusi i gazetarit’, Boçi – E kemi kërkuar, është më e mira kundër ligjit antishpifje
16/10 16:55
Top News – Arrestohet kandidati i LSI / U denoncua në Top News për shit-blerjen e votave
16/10 14:56
Top News – Rama-Kjo është vija ndarëse / ‘Jo më punësime politike në administratë’
15/10 13:08
Top Channel/ Hapen kutitë e votimit/ KQZ nis verifikimin e procesit zgjedhor të 25 prillit
15/10 12:49
Top Channel/ PS mbledh kryesinë/ Rama: Po përgatitemi për zgjedhje vendore
15/10 12:47
Top Channel/ Zgjatja e Vettingut, Balla: Të shtohen 30 muaj të tjerë për KPK
15/10 12:42
Top News-Rama mbledh kryesinë e PS/‘Jo më punësime politike në administratë’
15/10 12:41
Top News – Rama-Satelitët do mundësojnë verifikimin e paligjshmërive në kohë reale
15/10 11:28
Top News – Rama-Do kemi satelitë për kontrollin e territorit, jo për në mars
15/10 11:27
Top Channel/ Përfundimet e ‘Venecias’, Rama: Mos më pyesni mua, duhet të ishin bërë me kohë
15/10 11:25
Top News – Rama-Deputetët për t’i shërbyer popullit, nuk janë punëdhënës
15/10 11:25
Top Channel/ Nga uji 24 orë tek ndërtimet pa leje, Rama sqaron për çfarë do të shërbejnë satelitët
15/10 11:24