Top News/ Paparacët fotografojnë Orlando Bloomin në plazhet e Italisë
11/07/2024 13:35

Aktori i njohur Orlando Bloom është duke shijuar pushimet me partneren e tij Katy Perry dhe vajzën e tyre Daisy në Porto Cervo, Itali. Paparacët kapën momentet e familjes duke u relaksuar në plazh, ku trupi i stërvitur i Orlandos tërhoqi vëmendjen e fotografëve. Orlando dhe Katy e kaluan kohën në plazh duke luajtur me vajzën e tyre dhe duke eksploruar restorantet lokale për të shijuar delikatesat italiane. Katy kishte angazhime për dy ditë në një sfilatë të markës ‘Dolce & Gabbana’ në Cagliari, ndërsa Orlando kujdesej për vajzën në plazh. Çifti u takua në një after party pas ndarjes së çmimeve Golden Globe në vitin 2016 dhe u fejuan në Ditën e Shën Valentinit në vitin 2019. Në gusht 2020, ata mirëpritën vajzën e tyre, Daisy Dove Bloom. Në intervistat e fundit në podcastet “On Purpose” dhe “What Now? with Trevor Noah”, Orlando foli për marrëdhënien e tij me Katy, duke treguar se si dashuria për të e ka ndihmuar të rritet dhe të zhvillohet personalisht dhe profesionalisht. Souce Instagram: @orlandobloom

Top Channel/ 60-vjeçari terrorizon lagjen në Korçë, qëllon me armë nga banesa
16/07 11:11
Top Channel/ Sherri me policët në Lungomare! Çfarë vendosi Gjykata e Vlorës për dy autorët
16/07 10:59
Top News/ Kërkojnë revokim të masave të sigurisë/ Gjykata e Lartë vendos për Berishën dhe Malltezin
16/07 10:41
Top News/ U plagosën dy policë gjatë sherrit në Vlorë, lihen në burg dy persona
16/07 10:38
Top Channel/ Pamje nga plazhi në ishullin e Sazanit, Rama: E kanë “sulmuar” turistë të huaj e vendas
16/07 10:25
Top News/ Rama publikon pamje nga ishulli i Sazanit: E kanë ‘sulmuar’ të huajt
16/07 09:29
Top Channel/ “Dritë e diellit”, Meriton Mjekiqi uron djalin për ditëlindje, poston foto me të: Mos…
15/07 23:17
Top Channel/ Nokës i hiqet e drejta për të folur në Kuvend, shkon drejt foltores! Ndërhyn garda
15/07 22:59
Top Channel/ “Po bëhet një gabim i madh”,Xhafaj kritika drejtësisë së re: S’është garë statistikash
15/07 22:16
Top Channel/ Opozita i bën “gjyqin” Altin Dumanit, akuzat e forta e përgjigjja e kreut të SPAK
15/07 22:08
Top News/ U arrestua dhe ekstradua në Itali. Lirohet Sokol Sinomati, do hetohet në gjendje të lirë
15/07 22:04
Top News/ Estonezët, interes për Shqipërinë. Futet në hartën e destinacioneve turistike
15/07 21:22
Top Channel/ Iu vu tritol jashtë derës së apartamentit, kush është Xhovana Nikolli? I dashuri…
15/07 21:20
Top Channel/ “O Nuredin Dumani, mbaje dashnoren”, shpërthimi i tritolit që iu bë motrave, në TikTok…
15/07 21:19
Top Channel/ Beleri niset drejt Strasburgut, 5 ditë leje për t’u betuar si eurodeputet
15/07 19:43
Top Channel/ Opozita “gjyq” Dumanit në kuvend, i kërkuan llogari për Berishën,
15/07 19:37
Top News/ Oficer policie në Shqipëri/ E shkuara si ‘skifter’ i efektivit të policisë së Lezhës
15/07 18:35
Top News/ Deri në 600 euro nata/ Jugu mbetet bosh, pushuesit nuk e zgjedhin për çmimet
15/07 17:25
Top News/ Droni ndëshkon shoferët e pabindur/ Kapen në shkelje dhjetëra shoferë, gjobiten
15/07 17:16
Top News/ Vjedhja në kombinatin e Poliçanit/ Çuçi dëshmon në prokurori: U thirra si person në dijeni
15/07 16:34