Top News – Një dosje, tani në Ambasadën Britanike!/Të afërmit e Jonadës do depozitojnë prova të reja
10/08/2022 09:45

Beteja ligjore për të vënë para drejtësisë shkaktarin e vdekjes së 7- vjeçares Jonada Avdia, kapërcen kufijtë kombëtarë. Të afërmit e vogëlushes që humbi jetën në Potam, teksa ishte me pushime, duket se nuk janë mjaftuar vetëm me provat e mbledhura nga policia shqiptare. Ata janë shprehur se do të depozitojnë në ambasadën britanike një dosje të re për ngjarjen tragjike. Sipas tyre ka të dhëna dhe prova, të cilat nuk janë marrë në vendin e ngjarjes nga ana e policisë shqiptare dhe këto do t’i depozitojnë në përfaqësinë britanike në vendin tonë.

Situatë e pa precedent, Arjani-Neda përplasen me akuza… Eda molla sherrit-Ep.18 Përputhen 05/10/2022
06/10 09:26
Si e ke pafytyrësinë… Përplasja degradon mes Nedës dhe Arjanit – Ep.18 Përputhen 05/10/2022
06/10 09:25
Edicioni Informativ, 05 Tetor 2022, Ora 15:00
06/10 09:25
Zhveshje, prekje mes Ildës dhe Remilit në takimin e tyre jashtë – Ep.17 Përputhen 04/10/2022
05/10 09:31
Edicioni Informativ, 04 Tetor 2022, Ora 15:00
05/10 09:30
Top Channel/Ukrainasit përgatiten për sulm bërthamor,marrin tableta jodi-NATO:Situata është serioze!
05/10 09:30
2 vajza të reja të veshura si police, çmendin djemtë në studio – Ep.16 Përputhen 03/10/2022
04/10 09:46
Top News – Nëse Putin lëshon bombat bërthamore…? / Petraeus: Shkatërrojmë trupat ruse në Ukrainë
04/10 09:46
Edicioni Informativ, 03 Tetor 2022, Ora 15:00
04/10 09:45
Efi dhe Fation Kuqari në një lidhje? Fationi zbulon historinë e “çiftit” – E Diell 02.10.2022
03/10 09:37
Edicioni Informativ, 02 Tetor 2022, Ora 12:00
03/10 09:37
Top Channel/ Një ditë pasi u ‘aneksua’, qyteti vendimtar rimerret nga Ukraina
03/10 09:36
Bora Zemani & Kledi Kadiu në një rrëfim të pazakontë përballë Donaldit & Romeos – Më lër të flas
02/10 09:11
Zbulojnë mesazhet, Donaldi & Bora tregojnë si e rregulluan raportin e tyre pas BBVIP-Më lër të flas
02/10 09:10
Top News – NATO lëshon paralajmërimin drithërues / Alarm i kuq, momenti më i rrezikshëm i pushtimit
02/10 09:10
Takimi më i çuditshëm në historinë e Përputhen ndodh sot në program… – Ep.15 Përputhen 30/09/2022
01/10 09:11
Top News – Alarm bërthamor, NATO nën presion / SHBA ‘lojëra lufte’ masive para fjalimit të Putinit
01/10 09:11
Edicioni Informativ, 30 Shtator 2022, Ora 15:00
01/10 09:10
Kamila dhe Mateo përplasen në studio… Lorida lë studion, Petro përlotet – Ep.14 Përputhen 29/09/2022
30/09 09:15
Top News – Ushtria e Rusisë, e mbivlerësuar / Në fushëbetejë, ndryshe nga paradat në Sheshin e Kuq
30/09 09:14