Top News – Ndryshimet kushtetuese/ Hajdari-sot ndahemi nga e shkuara
30/07/2020 12:06

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Sot mblidhet këshilli politik/ PD dhe LSI paraqesin sot propozimin për listat e hapura
01/10 12:53
Top News – Situata pas pandemisë/ Basha-të mbështeten me të prekurit
01/10 12:16
Top News – Opozita, letër për PS/ ‘Mosmarrëveshjet të OSBE e ODIHR’
01/10 11:29
Top News – Ilir Meta e Arben Malaj/ Dikur armiq, sot në një llogore!
01/10 11:05
Top News – Taksat e ‘oligarkëve’/ Rama nxjerr të dhënat e 5 viteve
01/10 10:58
Berisha mohon dhunën e 26 majit/ Por faktet tregojnë të kundërtën, zgjedhjet u shkatërruan
30/09 15:30
Opozita bojkoti mbledhjes së Reformës/ Kërkon në rendin e ditës propozimin e PD-LSI për listat
30/09 15:17
Top News – Biznesi në mbijetese/ Basha-Rama s’e fsheh dot realitetin
30/09 14:30
Basha: Rimëkëmbje për 6 muaj/ Projekti ekonomik i PD: Duhen 312 milionë euro për gjashtë muaj
29/09 15:06
Top News – Kodi i ri zgjedhor/ Gjiknuri i përgjigjet opozitës
29/09 14:21
Top News – Fondi i solidaritetit/ Rama- paratë i menaxhon BE-ja
29/09 14:20
Top News – PD, gara për Shkodrën/ Anëtarësia do votojë 39 kandidatë
29/09 13:57
Top News – Shtyhet seanca/ Ndryshimet e Kodit Zgjedhor të hënën
29/09 13:55
Lleshaj bën ‘gafën’ e papritur! Ngatërron dy herë datën e zgjedhjeve
29/09 12:34
Top News – Rimëkëmbja nga covid/ Basha prezanton planin ekonomik
29/09 12:31
Rama nga Durrësi: Injorancë e madhe për ata që hedhin poshtë investimet
29/09 12:22
Top News – Lista e zgjedhësve/ Në 5 tetor del ekstrakti i parë
29/09 11:21
Top News – Covid, garancia sovrane/ Rama nxjerr shifrat për kreditë
29/09 10:53
Top News – PD voton 24 kandidatë/ Berat, përfundon procesi i votimit
28/09 21:51
Ambasadorja e SHBA-së: Palët t’i qëndrojnë ‘5 qershorit’, në tryezë propozime reale
28/09 16:16