Top News/ Ndizen dritat në Tiranë!/ Veliaj- Festat të jenë plot solidaritet dhe dashuri
05/12/2023 21:56

Ashtu sic tashmë është kthyer në traditë, këtë të martë në Tiranë u ndezën dritat e festave të fundviti. Qytetarët e kryeqytetit u mblodhën në sheshin Skënderbej, në pritje të ndezes së dritave. Ceremonia u cel me këngë festive, ndërsa i pranishëm ishte edhe krybashkiaku Erion Veliaj i cili në fjalën e tij tha se është shumë e rëndëisshme që të gjithë të jenë më solidarë, më të dashur dhe të ndihmojmë njëri-tjetrin, sidomos këtë muaj festash.

Top Channel/ Më pak blerës! Në tregun e shumicës të fruta-perimeve në Lushnjë ka rënë fuqia blerëse
28/02 15:24
Top Channel/ Liderët rajonalë mblidhen në Tiranë! Zelensky: Faleminderit Shqipërisë
28/02 15:14
Top Channel/ Samiti për Ukrainën në Tiranë, Zelensky kërkon bashkëprodhim municionesh me Shqipërinë
28/02 15:10
Top Channel/ Durrsakët “përzënë” dimrin me plazh! Shkurti mbyllet me banjo dielli
28/02 14:53
Top News/ Granit Gjana paraqitet në SPAK, qëndron shumë pak minuta
28/02 14:35
Top Channel/ Vranë adoleshentin në Gramsh gjatë një sherri, nis seanca për katër të miturit
28/02 14:31
Top News/ Taksimi për profesionet e lira/ Opozita depoziton padi kundër ligjit në Kushtetuese
28/02 14:24
Top News/ ‘Po fitoi Putin, bie BE-ja’ / Rama-Të ndihmojmë Ukrainën, s’ka rrugë tjetër
28/02 14:00
Top News/ Ushtarët shqiptarë që mbrojnë Evropën / Stërviten me NATO-n në ’Brilliant Jump’ në Poloni
28/02 13:54
Top News/ Shqipëria do të prodhojë armë për Ukrainën? Detajet e bisedës Rama-Zelensky
28/02 13:52
Top News/ Akses në sistemin e Kadastrës/ Ish-kreu i Gjirokastrës e mori me vete, arrestohet
28/02 13:37
Top Channel/ Masat e sigurisë për samitin, qindra forca të rendit në terren dhe bllokime rrugësh
28/02 13:10
Top News/ ‘Pas fitores, Kievi do na njohë’/ Osmani- Gjithmonë do mbështesim Ukrainën
28/02 13:01
Top Channel/ Nxënësit bojkotojnë mësimin! Në fshatin Budull kërkojnë transport për në shkollë
28/02 12:07
Top News/ Berisha kërkon të dalë nga shtëpia/ Gjyqtarja Irena Gjoka vendos më 4 mars
28/02 11:59
Top News/ Blejmë hekur, shesim domate. Bilanci tregtar modest i Shqipërisë me Ukrainën
28/02 11:55
Top News/ Projekti për devijimin e Shushicës/ Zhupa-Ligji i ri, ra mbrojtja ndaj parqeve kombëtare
28/02 11:54
Top News/ Vuçiç mbërrin në Tiranë, me eskortë dhe nën masa të rrepta sigurie
28/02 11:41
Top News/ Kapet në flagrancë në Portin e Durrësit/ Tentoi të kalonte kufirin me mbi 9 mijë euro
28/02 11:40
Top News/ Shtyhet seanca për Edvin Priftin/ Mjeku paraqitet në GJKKO, mungon avokati
28/02 11:37