Top News/ Mercedes, Lamborghini e Porsche – Don Xhoni prezanton koleksionin e tij
11/07/2024 13:35

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhon, ka lënë ndjekësit e tij të habitur dhe të impresionuar me një prezantim të ri në rrjetet sociale. Duke e ndarë pasionin e tij për makinat luksoze, ai ka publikuar një video në Instagram nga oborri i shtëpisë së tij, ku shfaqet koleksioni i tij i jashtëzakonshëm i veturave. Në video mund të shihen tri vetura të nivelit të lartë: një Mercedes elegant, një Lamborghini portokalli, dhe një Porsche e blerë së fundmi. Ky koleksion luksoz është një shenjë e suksesit dhe përkushtimit të Don Xhonit në karrierën e tij muzikore. Në një fotografi tjetër të postuar në Instagram, reperi nga Drenasi qëndron krenar pranë veturave të tij, duke shfaqur një mesazh frymëzues për fansat e tij: “Beso te vetja edhe kur askush nuk beson në ty, ëndrrat bëhen realitet”. Don Xhoni, i cili ka fituar popullaritet të madh me hitet e tij muzikore dhe stilin unik, vazhdon të jetë një frymëzim për të gjithë të rinjtë që duan të ndjekin rrugën e hip-hopit.

Top News/ SPAK nis hetimet për 21 Janarin. Kërkon materialet dhe aktet nga prokuroria e Tiranës
16/07 11:54
Top Channel/ 60-vjeçari terrorizon lagjen në Korçë, qëllon me armë nga banesa
16/07 11:11
Top Channel/ Sherri me policët në Lungomare! Çfarë vendosi Gjykata e Vlorës për dy autorët
16/07 10:59
Top News/ Kërkojnë revokim të masave të sigurisë/ Gjykata e Lartë vendos për Berishën dhe Malltezin
16/07 10:41
Top News/ U plagosën dy policë gjatë sherrit në Vlorë, lihen në burg dy persona
16/07 10:38
Top Channel/ Pamje nga plazhi në ishullin e Sazanit, Rama: E kanë “sulmuar” turistë të huaj e vendas
16/07 10:25
Top News/ Rama publikon pamje nga ishulli i Sazanit: E kanë ‘sulmuar’ të huajt
16/07 09:29
Top Channel/ “Dritë e diellit”, Meriton Mjekiqi uron djalin për ditëlindje, poston foto me të: Mos…
15/07 23:17
Top Channel/ Nokës i hiqet e drejta për të folur në Kuvend, shkon drejt foltores! Ndërhyn garda
15/07 22:59
Top Channel/ “Po bëhet një gabim i madh”,Xhafaj kritika drejtësisë së re: S’është garë statistikash
15/07 22:16
Top Channel/ Opozita i bën “gjyqin” Altin Dumanit, akuzat e forta e përgjigjja e kreut të SPAK
15/07 22:08
Top News/ U arrestua dhe ekstradua në Itali. Lirohet Sokol Sinomati, do hetohet në gjendje të lirë
15/07 22:04
Top News/ Estonezët, interes për Shqipërinë. Futet në hartën e destinacioneve turistike
15/07 21:22
Top Channel/ Iu vu tritol jashtë derës së apartamentit, kush është Xhovana Nikolli? I dashuri…
15/07 21:20
Top Channel/ “O Nuredin Dumani, mbaje dashnoren”, shpërthimi i tritolit që iu bë motrave, në TikTok…
15/07 21:19
Top Channel/ Beleri niset drejt Strasburgut, 5 ditë leje për t’u betuar si eurodeputet
15/07 19:43
Top Channel/ Opozita “gjyq” Dumanit në kuvend, i kërkuan llogari për Berishën,
15/07 19:37
Top News/ Oficer policie në Shqipëri/ E shkuara si ‘skifter’ i efektivit të policisë së Lezhës
15/07 18:35
Top News/ Deri në 600 euro nata/ Jugu mbetet bosh, pushuesit nuk e zgjedhin për çmimet
15/07 17:25
Top News/ Droni ndëshkon shoferët e pabindur/ Kapen në shkelje dhjetëra shoferë, gjobiten
15/07 17:16