Top News/ Mbyllet me molotov protesta. Berisha flet nga shtëpia: Pluralizmi, fëmija im!
20/02/2024 21:05

Opozita thirri protestën e parë kombëtare pa praninë fizike të Sali Berishës, pa praninë e Lulzim Bashës dhe pa praninë e Ilir Metës e Monika Kryemadhit. Protesta e thirrur në orën 17:30 minuta nisi me marshimin e pjesës më të madhe të grupit parlamentar të PD-së nga selia drejt Kryeminsitrisë të udhëhequr nga Gazment Bardhi. Fjalën e mbajti virtualisht edhe Sali Berisha, që tha se sot nuk po lufton për fëmijët e tij, por për pluralizmin.

Top Channel/ “Revolta” e Bashës, “rikthimin” e Berishës në PD e quan sfidë ndërkombëtare
13/04 15:14
Top News/ Meta nuk shqetësohet për vjehrrën, kreu i PL: Nuk përbën interes për mua
13/04 15:10
Top News/ ‘Po intimidohet SPAK’, Basha-Propozime ligjore për ta mbështetur
13/04 14:28
Top News/Veliaj inspekton punimet në Kombinat /‘Në 2025 mbyllet rindërtimi me mbi 1000 apartamente’
13/04 14:10
Top News/ Ku ndryshon marrëveshja e Bashës me Ramën- ‘Pazari është sekret…
13/04 13:12
Top News/ ‘Basha ashpërson tonet- Në PD asnjë non-grata, njerëz të korruptuar
13/04 13:11
Top News/ ‘Vetëm PD mbështetese e SPAK, së shpejti në Kuvend sjellim propozime ligjore’
13/04 13:11
Top News/ PS dhe ‘Rithemelimi’ luftë kundër SPAK, Basha- Kanë frikë
13/04 13:11
Top News/ ‘Ditën e mnbështesin, natën po sulmohet SPAK’, qeveria e panikosur nga SPAK
13/04 13:10
Top News/ Debate në Komisionin për ‘Tims’, ‘Ekspertët’, përplasin Salianjin me Gogun
12/04 21:45
Top News/ Macron në takimin me Ramën. ‘Kosova e Serbia të normalizojnë raportet’
12/04 18:18
Top News/ Rama i premton besnikëri Macron / Firmosen 2 pakte, kryeministri: Të thellojmë raportet!
12/04 17:46
Top Channel/ Rama falënderon Macron/ Kryeministri: nxiti afrimin BE-Ballkan
12/04 15:47
Top Channel/ Vizita dy ditore në Francë! Kryeministri Edi Rama pritet me nderime ushtarake në Paris
12/04 15:42
Top Channel/Berishës po i djegin mandatin/Argita Malltezi:Shtyrja e afateve, zgjat arrestin shtëpiak
12/04 15:29
Top Channel/ ‘Babalja’, shtyhet sërish senaca gjyqësore për deputetin e Ervin Salianji
12/04 12:21
Top News/ Miratohet komisioni i dezinformi, do të mbikëqyrë financimet nga vendet jo mike
11/04 21:39
Top News/ ‘Kushtetuesja u asgjësua’/ Vendimi për Xhaçkën, Bardhi: Ka rënë shteti
11/04 20:23
Top News/ PS nuk dorëzon Olta Xhaçkën. Rrëzon kërkesën për ta çuar në Gjykatën Kushtetuese
11/04 19:52
Top Channel/ Debatet dhe replika për mandatin e saj, Xhaçkës mohoi të ketë përfituar pasuri publike
11/04 19:38