Top News – Ligji për hidrokarburet/ Presidenti Meta e rikthen në kuvend
23/05/2020 13:13

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Tryeza e reformës zgjedhore/ Katër negociatorët ulen nesër për të vijuar diskutimin
25/05 20:24
Konkursi i magjistraturës/ U anulua nga pandemia, me lehtësimin e masave njoftohen pretendentët
25/05 20:23
Top News – Të dielat pa makina/ LSI kundër propozimit të Ramës
25/05 20:22
Top News – Ambulanca del nga rruga/ Lushnje, ndërron jetë pacienti
25/05 19:40
Vlerësimi i nxënësve/ Nota përfundimtare pas 3 muajve të mësimit online
25/05 19:36
Shtohen aksidentet me biçikletë/ Pandemia ndryshoi raportin e mjeteve në qarkullim
25/05 19:36
“Masat e Ramës, të jashtëligjshme”/ Basha takon bizneset: Bashkë do të bëjmë ndryshimin
25/05 19:36
Top News – Vala e dytë e Covid 19/ Mjeku Pipero-ja çfarë pritet
25/05 19:30
Llogora, shkurtohet koha e turizmit/ Nga Tetori deri në Mars nuk do ketë më vizitorë
25/05 19:25
Në Belsh të dielave/ Qyteza e vogël po ringjallet falë turizmit
25/05 19:22
Turizmi vetëm për fundjavë/ Hotelierët në Pogradec, kundër të dielave pa makina
25/05 19:21
Bino:Situata pozitive/“Valë e dytë e Covid-19? Shikojmë si do sillet në vendet e ftohta këto 2 muaj”
25/05 19:21
Po dërgonte një pacient në Tiranë/ Ambulanca del nga rruga, një i vdekur
25/05 19:09
Top News – Basha me bizneset/ ‘Të mos na mbylle të shtunë e të diele’
25/05 16:41
Në prag të hapjes së plazheve/ Operatorët turistikë po presin prenotimet e pushuesve vendas
25/05 16:29
Top News – ‘Kurti i jashtëligjshëm’/ Deklarata e fortë e Thaçit
25/05 16:00
“Shkelje e të drejtave të njeriut”/ PD thirrje qytetarëve kundër masave shtrënguese
25/05 15:53
“Të dielat pa makina”/ Rama lajmëron masën ndaluese: Nga tetori deri në Mars 2021
25/05 15:53
6 të prekur me Covid-19/ Infektimet në kryeqytet dhe në Shkodër
25/05 15:39
E diela pa makina, pro dhe kundër/ Qytetarët ndajnë mendime të ndryshme për idenë e kryeministrit
25/05 15:36