Top News – Kush na përfaqësoi në Kuvend!/ Deklarimet që nxorën zbuluar nivelin e deputetëve
16/04/2021 11:10

Legjislatura që po mbyllet do të mbahet mend gjatë për nivelin e ulët të përfaqësimit të deputetëve që zunë vend në Parlament pas dorëzimit të mandateve nga ana e opozitës. Deklaratat e tyre të pakta dhe mënura e artikulimit qesharake në sallën e kuvendit, u bënë shpesh objekte memesh në rrjetet sociale. Por nuk mbeten pas edhe kandidatët që janë përfshirë në listat e kandidatëve në zgjedhjet që janë në prag.

Top Channel/ Meta refuzon Kuvendin. Letër komisionit hetimor: Jeni organ i paligjshëm
18/05 15:43
Top Channel/Përplasja Meta-Rama.Kushtetuesja shqyrton konfliktin për mosdekretimin e ministrit Cakaj
18/05 15:15
Top Channel/ Meta nuk shkon në komision, Hyseni: Ka kohë deri të hënën të paraqitet
18/05 12:54
Top Channel/ Përballja Rama-Meta në kushtetuese
18/05 12:53
Top Channel/ 4 vite nga marrëveshja Rama-Basha. A do përsëritet?
18/05 11:18
Top Channel/ Gara për kreun e PD, dorëhiqet Enno Bozdo nga Komisioni Zgjedhor
17/05 12:55
Top Channel/ Mblidhet komisioni për Metën. Merr detyrën eksperti ligjor Artan Spahiu
17/05 12:53
Top News – U vendos në mbledhjen e kryesisë/ Partia demokratike në zgjedhje më 13 qershor
16/05 21:47
Top News – ‘Kurbanët’ e Edi Ramës/ Furtunë ndryshimesh në strukturat e socialistëve
16/05 13:58
Top Channel/ Sot Basha përballë kritikëve, pasdite mbledhja e Kryesisë dhe Këshillit Kombëtar
16/05 13:20
Top News – Basha përballë kryesisë demokrate/ Kush do ngelet jashtë dyerve të selisë blu!
16/05 12:58
Top News – E diela e përballjes së Bashës/ Debate në kryesi, çfarë pritet të ndodhë në PD!
15/05 19:14
Top Channel/“Dorëheqje dhe reformim të PD”, një ditë para përballjes me Bashën.Nishani: PD nuk fitoi
15/05 15:28
Top Channel/ Basha sulmon edhe KQZ/I paraprin vendimit të KAS për ankimimet e opozitës për zgjedhjet
14/05 15:39
Top Channel/ Policia, raport sekret për “Metën”/ Deputeti Braho: Analizë psikike të Presidentit
14/05 15:17
Top News – PD dhe LSI paraqesin provat në KAS/ Kërkojnë përsëritjen e zgjedhjeve në Berat
14/05 15:06
Top News – Nuk kontrollohen ndërtimet në bregdet/ Rama-Mos u merrni me rregullimin e avllive
14/05 14:41
Top Channel/ Rama për ndërtimet pa leje: Mos u fokusoni në maja malesh, sytë nga zonat turistike!
14/05 14:35
Top News – Basha me demokratët në Fier/ ‘Regjimi Rama-Doshi ndaloi përkohësisht ndryshimin’
14/05 12:57
Top Channel/ Ankesat për Beratin/ KAS shqyrton kërkesat ankimore të PD dhe LSI
14/05 12:36