Top News-Kush e drejton presidentin amerikan/Biden nuk bën asnjë lëvizje pa udhëzime
24/06/2022 19:22

Presidenti i shteteve të bashkuara të Amerikës Joe Biden, gjatë një takimi që pati këtë të premte në Shtëpinë e Bardhë, pa dashur zbuloi një letër personale, ku në të shkruheshin të gjitha udhëzimet që duhet të ndiqte ai në takime, apo evente të ndryshme me zyrtarë të lartë.

Top News- Rusia, bazë ushtarake në Serbi!/Vuçiç i kthen përgjigje mohuese Putinit
15/08 11:48
Top News- S’kanë të sosur tragjeditë në Bullgari!/Përmbyset autobusi,12 të plagosur,mes tyre fëmijë
15/08 11:45
Top Channel/ Duhet kursyer energjia, 200 ndërtesa fikin dritat në Berlin
15/08 11:35
Top News- Rusia në kërkim të aleatëve!/Putin i shkruan Kim Jong Un-Miqësi me Korenë e Veriut
15/08 11:27
Top News- Gangsterët shqiptarë, terror në Belgjikë!/ Alarmi nga mediat vendase për grupet kriminale
15/08 11:03
Top News-‘Trafikantët do na vrisnin’/Arrestohen dy shqiptarë në një shtëpi bari në Angli
14/08 22:20
Top News-U përplas me makinë pranë Kapitolit/Një burrë vret veten me armë, nuk dihet arsyeja
14/08 21:39
Top News-Përplasje e frikshme e bandave kriminale/5 viktima dhe 15 të plagosur në Ekuador
14/08 21:39
Top News-Këngëtari i njohur kapet me 1.5 mln euro/Vihet në pranga, sekuestrohet edhe një sasi droge
14/08 20:22
Top News – Akuzohet se vrau kolegun e tij/ Del përpara gjykatës shqiptari, hetimet vijojnë!
14/08 20:20
Top News- Shpërthim në qendrën tregtare/ Armeni, dhjetëra qytetarë bllokohen nën rrënoja
14/08 17:48
Top News- Putin rrënon ekonominë ruse/ Lufta në Ukrainë e kthen vendin 4 vite pas në kohë
14/08 16:50
Top News- Shqiptarët me jahte luksoze drejt Anglisë/Mediat zbulojnë itinerarin, bileta 17 mijë paund
14/08 16:48
Top News- Rusia nuk i ‘harron’ miqtë!/Vendi i vetem në BE që Moska ndihmon me gaz
14/08 16:22
Top News-40 të vdekur, mes tyre dhe fëmijë/Përfshihet nga flakët një kishë në Egjipt
14/08 16:11
Top Channel/Rusët priten me himnin ukrainas/Filnandë, tursitët rus: Jo të gjithë rusët janë me Putin
14/08 15:17
Top News – 4 viktima nga aksidenti tragjik në Itali/ Mes tyre një shqiptar, po ktheheshin nga festa
14/08 15:13
Top Channel/ Në Angli me avion privat/ Mediat britanike: Emigrantët shqiptarë nisen nga Belgjika
14/08 14:50
Top Channel / Tensione në Jerusalem / Një terrorist plagos 8 izrailitë në një autobus
14/08 12:26
Top Channel / Përmirësohet gjendja e Salman Ruzhdie/ Doli nga intubimi dhe është në gjendje të flasë
14/08 12:25