Top News – Kulla më e lartë në botë/ Dubai, vishet me ngjyrat kuq e zi
29/11/2020 09:07

Një tjetër urim i veçantë ka ardhur në festën e 108-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë. Ndërtesa më e lartë në botë, Burj Khalifa është veshur kuqezi për nder të Ditës së Flamurit. Flamuri kuq e zi ka qenë në qendër të Dubait për disa minuta, si një ndër urimet më të veçanta për vendin tonë. Video me pamjet e kullës më lë lartë në botë te veshur më ngjyrat kombetare kuq e zi është postuar nga kryeministri Edi Rama në profilin e tij në facebook, dhe më pas ka bërë xhiron në rrjetet sociale. në videoi e publikuar, përvec ngjyrave kuq e zi, shihet edhe urimi për ditën e pavarësisë. Burj Khalifa është ndërtesa më e lartë në botë, e cila filloi të ndërtohej në vitin 2004. Lartësia e Burj Khalifa është 828 metra e lartë dhe ndërtimi i saj ka qenë një nga sfidat më të mëdha për botën inxhinierike.

Fationi zhvishet, Ana e masazhon, çfarë nuk ndodhi në këtë takim – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
Dënime dhe kafshime në takimin Fation-Ana – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
Fationi deklaratë të fortë; “Ana mund të hyjë në zemrën time” – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
E papritur: Melisa, skena xhelozie dhe inati kundra Mevlanit – Përpthuen, 13 Janar 2021
14/01 09:20
Sondazhi, ja vajza më e preferuar e publikut – Përputhen, 13 Janar 2021
14/01 09:19
Andi braktis Për’Puthen?! – Përputhen, 13 Janar 2021
14/01 09:19
Befason Atdheu në takimin e parë me Melisën – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:28
Takimi Melisa-Atdhe është i neveritshëm – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:28
Pasthirrmat që u dëgjuan në takimin Melisa – Atdheu – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:27
Rrahje zemre në takimin e Sindit me Muratin- Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Hidhen dyshime se Sindi dhe Murati njihen më parë – Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Mevlani serioz ka diçka për ti thëne studios dhe publikut jashtë – Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin – Përputhen Prime, 10 Janar 2021
11/01 09:33
Ana e Përputhen “zbulon” sekretet në Trotuar: Do dilja me parulla për… “E Diell”, 10 Janar 2021
11/01 09:33
Melisa përlotet kur kujton se Për’Puthen ka krisur marrëdhënien me mamanë – Përputhen Prime
11/01 09:33
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 9 Janar 2021, Entertainment Show
10/01 09:08
Historia rrënqethëse e mësueses që humbi 6 fëmijë!-Episodi i plotë-Më thuaj një dëshirë,9 Janar 2021
10/01 09:08
Emocione , vajza kërkon ta përqafojë, nëna i largohet!- Më thuaj një dëshirë, 9 janar 2021, Pj.2
10/01 09:07
A po lind diçka mes Fationit dhe Anës, puthje dhe ledhatime – Përputhen, 8 Janar 2021
09/01 11:10
Përlotet Melisa, rrëfen përjetimet e së ëmës pas akuzave të Fationit – Përputhen, 8 Janar 2021
09/01 11:10