Top News- Kryeministri rrezikoi mbytjen në Adriatik!/Si e shpëtoi gazetari pak para se të fundosej
10/08/2022 09:45

Kryeministri hungarez Viktor Orbán rrezikoi të mbytej, kur gomonia me të cilen po udhëtonte në brigjet e Dalmatit, filloi të fuste ujë dhe ishte në rrezik fundosje. Ngjarja alarmante ndodhi gjatë në një gji në ishullin Vis në Adriatik. Por kryemistri gjeti "engjëllin e tij mbrojtës", pasi një gazetar ndërhyri në momentin e duhur duke shpëtuar Orban dhe bashkëshorten e tij.

Situatë e pa precedent, Arjani-Neda përplasen me akuza… Eda molla sherrit-Ep.18 Përputhen 05/10/2022
06/10 09:26
Si e ke pafytyrësinë… Përplasja degradon mes Nedës dhe Arjanit – Ep.18 Përputhen 05/10/2022
06/10 09:25
Edicioni Informativ, 05 Tetor 2022, Ora 15:00
06/10 09:25
Zhveshje, prekje mes Ildës dhe Remilit në takimin e tyre jashtë – Ep.17 Përputhen 04/10/2022
05/10 09:31
Edicioni Informativ, 04 Tetor 2022, Ora 15:00
05/10 09:30
Top Channel/Ukrainasit përgatiten për sulm bërthamor,marrin tableta jodi-NATO:Situata është serioze!
05/10 09:30
2 vajza të reja të veshura si police, çmendin djemtë në studio – Ep.16 Përputhen 03/10/2022
04/10 09:46
Top News – Nëse Putin lëshon bombat bërthamore…? / Petraeus: Shkatërrojmë trupat ruse në Ukrainë
04/10 09:46
Edicioni Informativ, 03 Tetor 2022, Ora 15:00
04/10 09:45
Efi dhe Fation Kuqari në një lidhje? Fationi zbulon historinë e “çiftit” – E Diell 02.10.2022
03/10 09:37
Edicioni Informativ, 02 Tetor 2022, Ora 12:00
03/10 09:37
Top Channel/ Një ditë pasi u ‘aneksua’, qyteti vendimtar rimerret nga Ukraina
03/10 09:36
Bora Zemani & Kledi Kadiu në një rrëfim të pazakontë përballë Donaldit & Romeos – Më lër të flas
02/10 09:11
Zbulojnë mesazhet, Donaldi & Bora tregojnë si e rregulluan raportin e tyre pas BBVIP-Më lër të flas
02/10 09:10
Top News – NATO lëshon paralajmërimin drithërues / Alarm i kuq, momenti më i rrezikshëm i pushtimit
02/10 09:10
Takimi më i çuditshëm në historinë e Përputhen ndodh sot në program… – Ep.15 Përputhen 30/09/2022
01/10 09:11
Top News – Alarm bërthamor, NATO nën presion / SHBA ‘lojëra lufte’ masive para fjalimit të Putinit
01/10 09:11
Edicioni Informativ, 30 Shtator 2022, Ora 15:00
01/10 09:10
Kamila dhe Mateo përplasen në studio… Lorida lë studion, Petro përlotet – Ep.14 Përputhen 29/09/2022
30/09 09:15
Top News – Ushtria e Rusisë, e mbivlerësuar / Në fushëbetejë, ndryshe nga paradat në Sheshin e Kuq
30/09 09:14