Top News – Koronavirusi në Kosovë/ Me shumë të shëruar se të infektuar
13/08/2020 16:09

Më shumë të shëruar se të infektuar me koronavirus janë raportuar sot në kosovë. Gjatë 24 orëve të fundit, sipas institutit kombëtar të shëndetit publik në kosovë janë testuar gjithsej 491 mostra prej të cilave 193 kanë rezultuar pozitive. Brenda 24 orëve ndërkohë janë raportuar 8 viktima.

Top News – Dialogu në Bruksel/ Serbi-Kosovë, qëndrime të kundërta
17/09 19:39
Top News – Hoti në parlament/ Dialogu përfundon me njohje
17/09 18:38
Prokurorët marrin dosjet e speciales/ Për herë të dytë dolën nga gjykata
17/09 15:52
Top News – Dosje të speciales/ Sërish në dyert e OVL të UÇK
16/09 19:51
Thaçi kundër Hotit për bisedimet/ Asociacioni dhe pronat e Kosovës në dialogun me Serbinë
16/09 19:22
Top News – Kosovë pandemia/ Vijon rënia e infektimeve
16/09 17:35
Top News – Përplasje me Thaçin/ Hoti: Nuk do diskutojmë asociacionin
16/09 15:57
Top News – Kosovë, pandemia/ 4 vdekje, por bien infektimet
14/09 19:09
Top News – Mësimi nis dhe në Kosovë/ Hoti përuron shkollën fillore në Lipjan
14/09 15:45
Kosovë, mësimi nis me faza/ Sot kopshtet klasa 1,2,3,6 dhe 10
14/09 13:23
Top News – Test serologjik 200 euro/ Kosovë, masa ndaj laboratorit
13/09 22:10
Kosova në Arbitrazh/ Beteja e kompanive me qeverinë, Avokati i shtetit kërkon ndryshimin e ligjit
13/09 12:24
Top News – Sulmet e 11 shtatorit/ Përvjetori përkujtohet në Kosovë
11/09 17:20
Kosovë/ Spitalet covid, plot. Hapen pavionet për të parë ata që mendojnë se pandemia është mashtrim
11/09 16:10
Top News – Kosovë/ Fillimi i shkollës, merren masat e nevojshme
11/09 14:57
Top News – Hoti Asosacioni/ Do të respektojmë marrëveshjen
11/09 03:49
Hetim për dosjet e “speciales”/ 4 mijë dosje të gjykatës iu dhanë veteranëve të UÇK
10/09 19:53
Top News – Bilanci në Kosovë/ 69 raste të reja, shtatë viktima
10/09 15:42
Top News – Hoti sërish në Bruksel/ Në PE, për liberalizimin e vizave
10/09 15:23
Top News – Dosje të Gjykatës Speciale në duar të veteranëve të UÇK-së?
10/09 15:16