Top News – Konflikt mes disa te rinjve/ Në sherr përfshihet dhe kandidati i LSI Klodian Doka
18/04/2021 17:06

4 persona kanë dhunuar fizikisht Klodian Dokën, kandidat për deputet i lëvizjes Socialiste për Integrim në Tiranë. Pjesë e konfliktit ishin edhe dy vëllezërit e kandidatit të LSi, Roland dhe Oltjan Doka. Por sipas policise sherri nuk ka pasur lidhje me situaten elektorale dhe klodianin si kandiudat. Sherri mesohet se kandidhur per shkaqe banale. Katër të rinjtë, janë përplasur fizikisht me vëllezërit Doka, me pretekstin se Rolandi kishte ngacmuar kushërirën e tyre. Rolandi u plagos me thikë, e ndërsa më pas u dërgua në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Ai duket se ka qenë pikënisja e sherrit, e ndërsa dy vëllezërit i kanë ardhur në ndihmë, duke mbetur edhe ata të dëmtuar lehtë si pasojë e goditjeve gjatë përplasjes me të rinjtë. Mesohet se katër të rinjtë janë banor të Saukut të vjetër dhe se kanë pasur njohje me vëllezërit Doka. Policia shpalli në kërkim tre prej tyre, ndërsa një 36 vjecar u procedua në gjendje të lirë per kanosje te kandidatit për deputet, Klodian Doka. Ky i fundit është i renditur në vendin e 32-të në listën e LSI-së në Tiranë.

Top News – SPAK, nën rihetim krimet e bujshme/ Vrasjet mafioze mes politikës dhe biznesit
18/05 11:19
Top News – Fabrika me 1 milion paund drogë/ Si u zbuluan dy shqiptarët dhe vietnamezi
18/05 11:08
Top News – Vrasësi shqiptar që kërkon Italia/ Kapet nga agjentët e Interpol, do ekstradohet
18/05 11:07
Top News – Si janë ndarë organizatat kriminale/ Por, kush ka përfituar më shjumë prej tyre
18/05 11:02
Top Channel/ Aksident i rëndë në Malësi të Madhe/ Përplasen tre makina, dy të vdekur
18/05 10:59
Top News – Mafiozi turk që fshihet në Tiranë/ Policia del blof, habiten agjentët nga Turqia
18/05 10:57
Top News – Atentati, seriali që nuk do reshtë/ Zbulohet vrasësi, kush e ekzekutoi të riun
18/05 10:48
Top News – Verifikohen materialet zgjedhore/ Në 4 Kuti të QV të Beratit, konstatohen probleme
17/05 23:02
Top News – SPAK pritet të rinisë hetimin/ Të dhëna të reja për vrasjen e Artan Santos
17/05 23:01
Top Channel/ 400 kg kokainë në Kosovë, përfaqësuesi i autoriteteve italiane: Me rëndësi ka qenë…
17/05 22:34
Top News – Sekuestrimi i 400 kg kokainë/ Autoritetet e Kosovës dhe kreu i SPAK deklaratë
17/05 22:31
Top News – 400 kg e kokainës së sekuestruar në Kosovë/ Mbërritën në Lipjan me një kamion nga Durrësi
17/05 21:27
Top Channel/ 400 kg kokainë/Prokuroria e Kosovës: Droga, me vlerë 20 mln euro, u arrestuan 7 persona
17/05 21:23
Top Channel/Kapja e 400 kg kokainë në kamion, kryeprokurori Kraja mesazh grupeve kriminale
17/05 21:22
Top News – Covid 19 vijon të marrë jetë/ 3 viktima dhe 17 raste të reja në 24 orë
17/05 20:06
Top Channel/ Big Brother Vip vjen në Top Channel/ Së shpejti nisin audicionet për banorët e shtëpisë
17/05 20:00
Top Channel/”Shqiptarët janë homofobikë”/ Studimi: Anëtarët e komunitetit LGBTI janë të diskriminuar
17/05 19:57
Top Channel/ Covid shpejton plakjen/ Të sëmurët pas shërimit shfaqin probleme serioze në lëkurë
17/05 19:53
Top Channel/ Zgjedhjet e reja në PD/ Mblidhet komisioni që do organizojë procesin e 13 qershorit
17/05 19:53
Top Channel/ Rinis hetimi për Artan Santon, Prokuroria e kalon në SPAK: Dyshohet se u eliminua nga…
17/05 19:47