Top News – Kamioni me dru përmbyset / Një i vdekur në Rrugën e Kombit
23/03/2023 19:13

Një aksident i rëndë me pasojë një person të vdekur , u shënua mesditen e kësaj të enje në rrugën e Kombit . Një 40 vjecar duke drejtuar një mjet të tonazhit të rëndë, humbi kontrollin për pasojë kamioni u pëprmbys në rrugë, duke zënë poshtë shoferin. Ngjarja u shënua në Fushë-Dukagjin, ndërsa i ndjeri po transportonte lëndë drusore me kamion. Viktima u identifikua si Julian Kalliri. Mësohet se ky i fundit ishte me origjinë nga Fieri dhe banues nëTiranë.

Top News – 13 milionë euro pasuri të sekuestruara/ Bilanci i prokurorisë Vlorë, kush e pësoi në 2022
03/06 11:29
Top Channel/ Përfshihet nga flakët kamioni në lëvizje në autostradën “Lushnjë-Fier”
03/06 11:27
Top News – Tentoi të trafikonte ekstazi në Shqipëri/ Arrestohet 33-vjeçari në Morinë
03/06 11:16
Top News – Supermashtruesja e Korçës/ Përfitoi 3 milionë euro nëpërmjet shitjeve online
03/06 10:46
Top Channel/ Shkatërrohen gjashtë sera me kanabis në Velipojë, kapen mat autorët
03/06 10:44
Top Channel/ Tentoi të trafikonte lëndë narkotike estazi në Shqipëri, në pranga 33-vjeçari
03/06 10:15
Top Channel/ Merr flakë makina në lëvizje në Durrës, shkaktohen dëme materiale
03/06 09:26
Top Channel/ Arrestohet për korrupsion sekretarja e Përgjithshme e MSH, Joana Duro
02/06 22:44
Top News – 9 ton drogë drejt Italisë/ GJKKO konfiskon pasuritë e Raul Zenunajt
02/06 22:36
Top News – Korrupsion në Ministrinë e Shëndetësisë/ SPAK arreston Sekretaren e Përgjithshme
02/06 22:18
Top Channel/ Basha përsërit thirrjen mes të rinjve në Tiranë: Vetting politikanëve
02/06 22:12
Top Channel/ Rama: E hapëm vetë kutinë e Pandorës, sekretarja e ministrisë u kap duke marrë lekë
02/06 21:17
Top News – ‘Kemi hapur kutinë e Pandorës, Rama pas lirimit të Tahirit: S’ka kompromis me drejtësinë
02/06 20:15
Top News – Lirohet Saimir Tahiri, kërkon pafajësinë/ SHBA e shqetësuar, paralajmërohen gjyqtarët
02/06 19:42
Top Channel/ Shqipëria ka më pak burra/ Emigracioni dhe plakja, për 100 gra janë 98 burra
02/06 19:42
Top Channel/ Rama: PS fitoi Tiranën se luajti si skuadër e bashkuar. Kamza trëndafili i fitores
02/06 19:19
Top News- Tritoli ndaj biznesmenit Italian/ Porositësi mohon krimin– Nuk njoh as autorin as pronarin
02/06 19:17
Top News – Plagosje me armë zjarri në Shijak/ 50-vjeçari qëllohet në sy të familjarëve me 3 plumba
02/06 19:17
Top News – Vrau menaxherin e VIP-ave/ Apeli rrëzon kërkesën e autorit, mbetet në burg
02/06 19:02
Top Channel/ Vrau menaxherin e VIP-ave, Jurgen Kurti, 10 vite burg për Elsi Levendin
02/06 18:35