Top News – Ish-konkurrenti i “Big Brother” rrëzohet pa ndjenja në mes të emisionit
23/08/2021 17:06

Fituesi i “Big Brother Albania”, Vesel Kurtishaj, ishte i ftuar në një emision, ku është përballur me një situatë të sikletshme.

Paloma,Fifi dhe Einxhel thashetheme në lavanderi – Big Brother Albania Vip
27/10 10:27
Graniti i tregon Semit per familjen – Big Brother Albania Vip
27/10 10:17
Monika:”19 vjeç kam kaluar prangat e babait tim, kam parë llahtarin” – Big Brother Albania Vip
27/10 10:14
Monika dhe Semi debatojnë për ‘lojën’ – Big Brother Albania Vip
27/10 10:11
Graniti:”Nuk kam dashur ta humbas Fifin si shoqe” – Big Brother Albania Vip
27/10 10:09
Fifi dhe Einxhel diskutojnë shpërthimet emocionale të Fifit – Big Brother Albania Vip
27/10 10:08
Monika e mërzitur qan/Sabiani dhe Graniti i rrinë afër – Big Brother Albania Vip
27/10 10:06
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 26 Tetor 2021
27/10 02:44
Cili është dënimi për banorët? – Big Brother Albania Vip
27/10 01:28
Si priten banoret e reja në shtëpi – Big Brother Albania Vip
27/10 01:28
Big Brother Albania Vip, 26 Tetor 2021, Pjesa 6
27/10 01:11
Big Brother Albania Vip, 26 Tetor 2021, Pjesa 5
27/10 01:10
Banori i tretë që futet në shtëpi – Big Brother Albania Vip
27/10 00:48
Hyrja e dytë në shtëpinë e Big Brother – Big Brother Albania Vip
27/10 00:47
Një hyrje e re në shtëpinë e Big Brother – Big Brother Albania Vip
27/10 00:47
Cilët do të jenë të nominuarit e javës? – Big Brother Albania Vip
27/10 00:46
Babai i Fifit ndodhet në shtëpi për ta këshilluar – Big Brother Albania Vip
27/10 00:33
Fifi merr një surprizë – Big Brother Albania Vip
27/10 00:32
Big Brother Albania Vip, 26 Tetor 2021, Pjesa 4
27/10 00:28
Thyerje rregullash në shtëpi, çfarë do ndodhi? – Big Brother Albania Vip
27/10 00:13