Top News/ I forti Niklës mes hasmëve, pas ish deputetit e kërkon për ta vrarë edhe….
20/05/2024 23:25

Veç Arben Ndokës dhe Ervis Martinajt, Durim Bami është edhe në qendër të shënjestrës së Emiljano Shullazit, i cili gjatë komunikimeve me Marklen Hakën kërkon me ngulm vendodhjen e tij me ngulm ndërsa thekson se duhet djegur i gjallë. Ndërkohë në një bisedë tjetër me një person të paidentifikuar Shullazi i rekomandon atij që të ruhet nga Durim Bami ndërsa e pyet se sa paguan për ekzekutimin e tij ndërsa shifra sipas SPAK mendohet të ketë qenë 1 milionë euro. Por vec kësaj bisede Shullazi edhe pse në paraburimimin e 313 arrin të zbulojë lëvizjet e Durim Bamit i cili sipas Marklen Hakës është duke shkaur drejt Gjirit të Lalëzit me makinë të blinduar. Menjëherë Shullazi njofton Ndokën duke i thënë se ka një person që po i jep info për lëvizjet e Bamit por pa ia thënë se kush është ai, ndërsa i sugjern Ndokës që ta prsë kur të dalë nëpër tiranë dhe se mund ta kap në zonën e Oxhakut. Ndërsa vrasjen mund të kryej osen në Laprakë ose në Kamëz.

Top Channel/ Akademia e Studimeve Shqiptare rishikon Revolucionin e qershorit, Spiropali: Noli ishte…
24/06 23:30
Top Channel/ Mblidhet kryesia e PD, Berisha njofton protestë më 11 korrik dhe bën thirrje për bashkim
24/06 23:28
Top Channel/ Berisha: 47% e fëmijëve në Shqipëri vuajnë për kafshatën e gojës
24/06 21:43
Top Channel/ “Mos i shpërfillni të rikthyerit”, Berisha urdhër anëtarëve të kryesisë
24/06 21:21
Top Channel/ Peza sherr me Leka Bungon e Ina Zhupën: 200 punonjës të RTSH nëpër kafene
24/06 19:59
Top Channel/ Në gjyq për ujin/ Banorët e Labërisë kundërshtojnë projektin e ujësjellësit të Himarës
24/06 19:55
Top Channel/ Në maj, një milion vizitorë/ Rritje e fortë e numrit nga veriu dhe perëndimi i europës
24/06 19:53
Top News/ Në pritje të supërsfidës me Spanjën. Atmosferë festive e tifozëve kuqezi në Elbasan
24/06 19:47
Top Channel/ Treg të përbashkët ballkanik/ I ngarkuari me punë i SHBA: Fokusi duhet nga e ardhmja
24/06 19:45
Top Channel/ Raporti i DASH: Shqipëria shtoi luftën kundër trafikut të qenieve njerë
24/06 19:34
Top Channel/ Disa orë përpara ndeshjes Spanjë-Shqipëri, çfarë po ndodh në Duseldorf
24/06 17:33
Top News/ Mbyten dy pushues në Kavajë e Velipojë/ Dyshohet se pësuan atak kardiak në det
24/06 17:17
Top News/ SPAK heton pasurinë e Saimir Tahirit. Ish-ministri merret në pyetje për gati 3 orë
24/06 17:06
Top Channel/ Sfida Shqipëri-Spanjë, Bashkia e Dyseldorfit organizon pritje për dy federatat
24/06 17:04
Top News/ Apeli ashpërson dënimin për Gjicin/ Ish-kryebashkiaku shpallet fajtor për korrupsion
24/06 17:02
Top News/ Euro sërish në pikiatë/ Monedha europiane në rekorde të reja negative
24/06 17:00
Top News/ Sekuestro 30 pronave me vlerë 35 mln euro në Himarë, u përvetësuan përmes mashtrimit
24/06 16:59
Top Channel/ Hemoragjitë cerebrale janë shtuar, në një vit 300 raste! Mjekët: Kuroni në kohë…
24/06 15:22
Top News/ Alibeaj zyrtarizon largimin nga PD/ Dorëzon kërkesën në kuvend, do të qëndrojë i pavarur
24/06 15:17
Top Channel/ Përmbytje në Prishtinë! Vërshime të ujrave, dëme të mëdha në banesa dhe biznese
24/06 15:16