Top News/ Gjyqi i Shullazit, 20 mln lekë për t’i mbyllur gojën Luftar Reçit
27/02/2024 17:21

Gentian Goskova i njohur si Reqi i Korçës ka dëshmuar në procesin ndaj ish-anëtareve të bandës së Durrësit dhe Emiljano Shullazit. Ai ka treguar njohjen e tij me Luftar Reçin si dhe rastin e dënimit të tij me 3 vite e 6 muaj burg! ‘Jam pa punë! Jetoj jashtë shtetit dhe punoj punë sezonale në Greqi. Luftar Reçi nga viti 2017 më ka dërguar letra nga burgu. Në atë kohë komunikoja dhe me gruan e Reçit. Ai më kërkonte lek dhe unë ia japja. Nga viti 2017 e deri 2021 i kam dhënë rreth 20 mln lekë. Paratë ia kam dhënë edhe bashkëshortës së tij. Më tha më jep lekë se kam nevojë se kam fëmijën sëmurë në Maqedoni

Top Channel/ Seanca parlamentare, Noka: Ju shkallmoni kushtetutën, jeni unik të babëzisë
18/04 13:40
Top News/ Mund të jetë në Belgjikë/ Ngrihet pista e re pas zhdukjes së 3-vjeçarit në Durrës
18/04 13:39
Top Channel/ Dalja nga monitorimi i KE! Basha i kthehet Majkos: Mos u gëzoni, të siguroj se…
18/04 13:37
Top Channel/ Dalja e Shqipërisë nga monitorimi i KE, Majko: Ose basha ka tradhtuar, ose…
18/04 13:33
Top channel/ “Jemi çmendur të gjthë”. Seanca parlamentare, Sula: Jo më një parlament, është shtojcë
18/04 13:31
Top Channel/ Felaj ironizon opozitën: Keni probleme, kryetarin e grupit…! Brohoritma nga deputetët
18/04 13:31
Top Channel/ Amendamenti për Kosovën, “shpërthen” Basha: Nuk ka nevojë të lëpiheni
18/04 13:22
Top Channel/“Jeni njerëz që tjetër gjë thoni, tjetër bëni”.Bardhit i fiket mikrofoni, vijon të flasë
18/04 13:22
Top Channel/ “Njëri ulëret në majë të pallatit, tjetri i sulet SPAK-ut”, Spiropali-opozitës
18/04 13:20
Top Channel/ “Babai juaj Edi Rama, zëdhënës i oligarkëve“, Bardhi-Spiropalit: Ngelët në dyert e SPAK
18/04 13:19
Top Channel/ Po transportonin emigrantë të paligjshëm, policia arreston një nga shoferët
18/04 13:14
Top Channel/ Serbia ndalon policët e Kosovës, Akuzat: U morën peng dhjetë, nëntë u lanë të lirë
18/04 13:13
Top Channel/ Përkeqësimi i motit ndot bregdetin! Plehrat në Plepa, Shkëmbi i Kavajës e deri në Golem
18/04 13:13
Top Channel/ Emigranti gjendet i pajetë në Drenovë të Korçës, vinte nga vendet e Lindjes
18/04 13:08
Top News/ Po transportonte 11 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 37-vjeçari
18/04 13:07
Top Channel/ Gjyqi për “Sterilizimin”, GJKKO urdhëron SPAK t’i japë dosjen pa pagesë Beqajt dhe…
18/04 13:06
Top Channel/ Interpelanca me Niko Peleshin dhe Nasip Naçon, seanca plenare e boshatisur
18/04 13:02
Top Channel/ “Hëngrën çorbën e prishur”! Pazar me mandatin e Xhaçkës, pse nuk e bllokojnë foltoren
18/04 12:58
Top Channel/ Sulmet ndaj SPAK në Kuvend, Spiropali: Meta doli nga binarët, “kafshoi” Dumanin nga…
18/04 12:55
Top Channel/ Ministrat e jashtëm të G7-ës mblidhen në Itali. Sanksionet mbi Iranin, ndihmë Ukrainës
18/04 12:51