Top News/ Giro d’Italia e vitit 2026. Do të ketë etapë hapëse në Shqipëri!
28/05/2024 11:43

Giro d’Italia në ciklizëm për 2024 u mbyll, por organizatorët e këtij evenimenti RCS Sports kanë filluar menjëherë punën për edicionet e ardhshme duke kërkuar të përcaktojnë etapat hapëse të kompeticionit në vitet e ardhshme . për vitin 2025 duket se janë marrë vendimet teksa Xhiro e Italisë për vitin e ardhshëm pritet të startojë në Trieste dhe do të përfundojë në Romë.

Top Channel/ “Jam krenar për lojtarët e mi, për vendin tim”, Sylvinho pas disfatës me Spanjën
25/06 09:32
Top Channel/ Atmosfera në Elbasan/ Eufori në radhët e tifozëve të kombëtares
24/06 19:56
Top Channel/ Atmosferë e ndezur në Tiranë, shqiptarët besojnë te kombëtarja
24/06 19:55
Top Channel/ Atmosferë elektrizuese, shqiptarët dhe spanjollët bëjnë festë në metronë e Dyseldorfit
24/06 19:46
Top Channel/ Organizimi i tifozëve në Shkodër/ Me sytë nga Dusseldorf, shpresojnë fitoren
24/06 19:41
Top Channel/ Shqipëria luan shansin e fundit/ Atmosferë elektrizuese në Dusseldorf
24/06 19:36
Top Channel/ Garat e çiklizmit u mbajtën në Belsh, gara me gjatësi 147 km dhe shpejtësi 34,7 km/h
24/06 15:30
Top Channel/ Shqipëri-Spanjë, dhjetra mijë tifozë kuqezi kanë mbushur rrugët e Dusseldorf
24/06 15:26
Top Channel/ Festë që vetëm shqiptarët dinë ta bëjnë! Tifozët e “djegin” në Gjermani, ja çfarë bëjnë
24/06 14:44
Top News/ Festë në Dusseldorf, tifozët kuqezi këngë e valle para sfidës me Spanjën
24/06 14:23
Top Channel/ Shqiptarët me daulle dhe valle, tifozët spanjollë bëjnë paradë të veshur me fustane!
24/06 14:12
Top Channel/ Këngë dhe daulle! Tifozët shqiptarë pushtojnë Düsseldorfin, hedhin valle mes qytetit
24/06 14:07
Top Channel/ “Shqipëri etnike”! Momente festive nga Düsseldorfi, shqiptarët aheng dhe këngë
24/06 14:06
Top Channel/ Momenti kur tifozët kuqezi këndojnë himnin dhe grisin flamurin e Serbisë në Gjermani
24/06 13:57
Top Channel/ Ndeshja historike Shqipëri-Spanjë, tifozët e “çmendur” shqiptarë brohorasin për fitore
24/06 13:45
Top Channel/ Sonte sfida e madhe/ Kombëtarja kuqezi përballet me Spanjën në stadiumin e Dusseldorf
24/06 12:44
Top News/ Në kërkim të mrekullisë…/ Kuqezinjtë mund të kualifkohen edhe me 1 pikë
24/06 11:44
Top News/ ‘Përballemi me skuadrën më të frikshme, por topi është i rrumbullakët’
24/06 11:41
Top Channel/ Rama në prag të ndeshjes me Spanjën: Do dalim me kokën lart nga “grupi i vdekjes”
24/06 11:36
Top Channel/ Shqipëri – Spanjë, Sylvinho: Luftë për fitore, thyem pritshmëritë në “grupin e vdekjes”
23/06 22:43