Top News/ ‘Fondet e BE, mollë e ndaluar për shqiptarët’/ Berisha: Rama i vodhi me qeveritarët e tij
29/02/2024 22:27

Ish-kryeministri Sali Berisha teksa ka mbajtur fjalimin nga dritarja këtë të enjte kundër arrestimit politik të tij është shprehur se PD ka mbështetur dhe mbështet fuqishëm bashkëpunimin rajonal. Berisha tha se, Partia Demokratike ka qenë ndër të parat që ka mbështetur dhe mbështet fuqishëm Ukrainën, betejën e saj kundër agresionit barbar rus, betejën e saj për Europën dhe për mbarë popujt e lirë.

Top News/ ‘SPAK të mbikëqyrë edhe zgjedhjet’/ Kërkesat e Rithemelimit për reformën zgjedhore
17/04 22:15
Top Channel/ Besnikët e Berishës kritika Bardhit, të pakënaqur me përpjekjet për rikthimin e tij
17/04 19:43
Top News/Mandati i Xhaçkës sërish në gjykatë/ Bardhi:Koha kur betejat mbeteshin rrugës ka marrë fund
17/04 18:22
Top Channel/ Akademia e Manchester City, Rama: Pas futbollit, edhe një akademi tenisi, Rafael Nadal
17/04 15:31
Top Channel/ Reagon Kryemadhi: Meta i shërben Ramës/ Brahimllari: Unë nuk jam as sorra as sufllaqja
17/04 15:10
Top Channel/ Meta lëshon gojën kundër Dumanit: Të kanë thënë amerikanët të më fusësh mua në burg
17/04 15:07
Top Channel/ “Florinjtë dhe fabrikat e mia merri shpërndajua shqiptarëve”, Meta thirrje Dumanit
17/04 13:50
Top Channel/ Sulmi ndaj KLP, Meta: I kërkoj ndjese prokuroreve të tjerë që s’janë si Dumani
17/04 13:08
Top Channel/ Më mirë të jesh i tradhtuar se tradhtar! Ilir Meta: Shumë shpejt bëhem kryeministër
17/04 13:07
Top Channel/ Frikë se do futet në burg apo shpallet non grata? Meta: S’me kërcet fare, jam kristal
17/04 12:58
Top Channel/Shpërthen Meta: Dum Dumani është bërë pistoletë e Ramës për të vrarë pluralizmin politik
17/04 12:58
Top Channel/ Meta: S’kam bërë parti për veten! Kisha Fatos Nanon e të gjithë kundër në 2005
17/04 12:57
Top Channel/ Meta sulmon Dumanin: O torollak mos u fshi pas amerikanëve, s’ke takat
17/04 12:57
Top Channel/ “Ka çuar njerëz që të më mbushin mendjen të iki nga Shqipëria”, Meta kërcënon Dumanin
17/04 12:51
Top Channel/ “Legen, palaço, injorant”, Meta lëshon gojën kundër Dumanit dhe del hapur kundër ShBA
17/04 12:50
Top Channel/ Hasani takon Thaçin në Hagë: Mbështetja jonë nuk do t’i mungojë. E drejta do triumfojë
17/04 12:09
Top Channel/ Çfarë po ndodh në Hagë? Ministri i Jashtëm Hasani kokë më kokë me ish-Presidentin Thaçi
17/04 11:42
Top News/ Nisin largimet nga Partia e Lirisë, Meta lajmëroi spastrime, dorëhiqet Braimllari
16/04 20:25
Top News/ Pr.ligji për Prefektin/ Debate, Balla përplaset me opozitën
16/04 18:42
Top News/ Veliaj takime me strukturat e PS: “Ne e kemi fokusin te fitorja e radhës”
16/04 18:40