Top News – Fluksi i shtuar në DPSHTRR Tiranë, Gonxhja dhe Bonati inspektim për masat e marra
03/08/2023 17:06

Ardhja në masë e emigrantëve në vend, ka sjellë fluks të lartë edhe në Drejtorinë e Përgjithshme të shërbimeve të trasnportit rrugor. Zëvëndësministri i ministrisë së infrastrukturës Hantin Bonati dhe dhe drejtori i DPSHTRR Bledi Gonxhja, inspektuan fluksin e madh në Drejtoinë e Tiranës, e cila mbulon 35 përqind të shërbimeve në vit, në rang vendi.

Top News/ Shtohen rastet e dhunës në Shkodër/ Gjashtë referime në prokurori në vetëm 3 ditë
19/06 16:27
Top News/ Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg
19/06 16:07
Top News/ Gjysma e rrugës së ëndrrës! Festë e shkuma party në Tiranë
19/06 16:01
Top Channel/ Ja banderola gjigante për Hysajn në Shkodër pas ‘masakrimit’ në rrjete sociale
19/06 15:45
Top Channel/ Çelësi i Tiranës për Shkurte Fejzan! Nesër koncerti te Pallati i Kongreseve
19/06 15:32
Top Channel/ Temperatura ferri/ Në fundjavë temperaturat do të shkojnë deri në 43 gradë nën hije
19/06 15:16
Top Channel/ Nis punë urgjenca/ Pas 4 muajsh rikthehet në funksion edhe hemodinamika
19/06 15:14
Top Channel/ SPAK kërkon Bamin! Dërgon dosjen e ekstradimit nga Dubai ku u arrestua
19/06 15:10
Top News/ ‘Nuk iu përgjigj pyetjeve tona’. PS kallëzon penalisht audituesin e KLSH për sterilizimin
19/06 15:06
Top News/ Prostitucion me qendra masazhesh/ Sekuestrohen pasuritë e dy vëllezërve në Tiranë
19/06 15:05
Top Channel/ Bombë në shtëpinë e policit! Kamerat e sigurisë regjistrojnë dy atentatorët e maskuar
19/06 15:01
Top Channel/ Pak minuta para Kroaci-Shqipëri, Kombëtarja zbret në fushë për nxemje
19/06 14:44
Top Channel/ Super atmosferë në stadium, kuqezinjtë më energjik se kurrë
19/06 14:43
Top News/ Sulmi ndaj avokatit Mëngjesi/ Apeli lë në burg një autor dhe porositësin
19/06 14:28
Top News/ Të ardhurat për frymë, të fundit në Europë/Rritje ekonomike, por që nuk prodhon mirëqënie
19/06 14:09
Top Channel/ “O sa mirë me qenë shqiptar”, Rama publikon video të tifozëve shqiptarë në Hamburg
19/06 14:06
Top Channel/ “Shqipëri ole ole”, stadiumi i Hamburgut ‘vishet kuqezi’, shqiptarët këndojnë njëzëri
19/06 14:01
Top News/ Shqiptarët, të dytët në Itali / Raporti i antimafias italiane, fill pas Ndraghetas
19/06 13:19
Top News/ Ngacmoi turisten gjermane në Instagram/ Pezullohet efektivi i policisë rrugore në Lezhë
19/06 13:12
Top Channel/ SPAK kërkon Durim Bamin! Dërgon dosjen e ekstradimit nga Dubai
19/06 12:34