Top News/ Flamur Noka akuza Ramës- I lidhur me Sinaloan, ia dolëm të marrim flamurin e rrëmbyer
15/06/2024 15:26

Partia Demokratike zhvilloi një mbledhje të strukturave në Përmet. Krerët e Kësaj force politike, si Flamur Noka, Gazment Bardhi, e deputetë si Tomor Alizoti, Belind Këlliçi e Tritan Shehu, hodhën një lum akuzash ndaj qeverisë. Ata kërkuan nga demokratët të bashkohen pas vendimit të Apelit për vulën, dhe të lënë pas hatërmbetjet, për të qenë përballë qeverisë. Vendimin e Bashës për rekurs, e konsideruan si një përrallë.

Top Channel/ SPAK regjistroi “21 Janarin”, Basha: S’është roli im të komentoj akte që janë nën hetim
16/07 13:16
Top Channel/ Rama rrëfen projektet për Shkodrën, nga ‘kunja’ për Pjerin Ndreun tek batuta me Becin
16/07 13:02
Top Channel/ Basha: 9 muaj mos i harxhojmë me gërricje mes vetes por të punojmë për largimin e Ramës
16/07 13:00
Top Channel/ ‘Gozhdohet’ Basha: Ku e regjistroi partinë e re dhe ku janë paratë e demokratëve
16/07 12:58
Top Channel/ PD: Debat për raportin e OLAF! Rrëzohet kërkesa e opozitës
16/07 12:55
Top Channel/ Bashkëpunim i fshehtë me Berishën? Basha flet për e ish-kryeministrit për “21 Janarin”
16/07 12:31
Top Channel/ Basha ‘i jep gaz’ përgatitjeve për zgjedhje: Përshpejtojmë caktimin e kandidatëve
16/07 12:30
Top Channel/ Basha del në konferencë për të mbrojtur SPAK-un: Sy ciklopët…
16/07 12:29
Top News/ ‘Keni nënën Greqi!’. Beleri ‘provokon’ pak orë pasi mori lirinë
16/07 08:30
Top News/ Opozita përplaset me Dumanin. Pse mbahet në arrest shtëpie Sali Berisha?
15/07 19:38
Top News/ Lojërat Olimpike në Paris/ Veliaj pret skuadrën përfaqësuese të Shqipërisë
15/07 17:56
Top News/ Himara gati për zgjedhje/ Caktohet numri i monitoruesve për 36 qendrat e votimit
15/07 17:15
Top Channel/ “A keni frikë mos ju presin krahët”? Dumani habitet nga pyetja e Açkës
15/07 16:28
Top Channel/ Kuvendi, sherr për minutazhin 225 minuta i takojnë mazhorancës dhe 126 minuta opozitës
15/07 15:24
Top Channel/ SPAK do kujdeset për zgjedhjet, Altin Dumani: Kemi një strategji të krimeve zgjedhore
15/07 15:11
Top Channel/ Kush e pengon Dumanin të arrestojë Veliajn? Kreu i SPAK i përgjigjet Nokës
15/07 14:44
Top Channel/ Pse janë zgjatur përgjimet?! Dumani tregon të vërtetën
15/07 14:13
Top Channel/ A bashkëpunon SPAK me Prokurorinë e Përgjithshme? Dumani: Kemi disa…
15/07 14:12
Top Channel/ “Rama i dërgoi mesazh për Xibrakën”, Dumani komenton marrëdhëniet me Kryeministrin
15/07 14:03
Top Channel/ Olsian Çela bën bilancin e punës: Problematikë mbeten vakancat e prokurorëve
15/07 12:52