Top News – Ferr flakësh në qiell! ’Bombardohet’ fabrika në Rusi, dyshohet sulm ukrainas
05/02/2023 08:54

Një shpërthim i fuqishëm ka shkaktuar një zjarr të stërmadh në një fabrikë ruse, në mesin e raporteve për bombardime nga Ukraina. Imazhet në rrjetet sociale tregonin re të mëdha tymi dhe flakët që ngriheshin në qiell pasi një depozitë nafte shpërtheu orët e para të së shtunës.

Portokalli, 19 Mars 2023 – Big Brother Portokalli-(Luizi i vetëm në nominim)
20/03 09:22
Emocionuese–Për herë të parë një Propozim për Martesë ndodh live. Lot dhe emocione të forta-E Diell
20/03 09:22
Edicioni Informativ, 19 Mars 2023, Ora 12:00
20/03 09:22
Edicioni Informativ, 18 Mars 2023, Ora 15:00
19/03 09:07
Top News – Putin udhëton lirisht në Nju Jork/ Pse në SHBA nuk vlen urdhri i arrestit ndërkombëtar
19/03 09:06
Gruaja që sfidoi Enver Hoxhën. Historia! – Gjurmë Shqiptare
19/03 09:06
Nuk ka ndodhur më parë: 15 vite diferencë në takim mes dy konkurrentëve-Ep. 138 Përputhen 17/03/2023
18/03 09:17
Top News – Rusia do shkatërrojë avionët e NATO/ Moska i përgjigjet Polonisë dhe Sllovakisë
18/03 09:16
Irisi vajza për shtëpi, blen fruta dhe perime në treg – Për’puthen prapaskena
18/03 09:16
Situata jashtë kontrollit:Mateo shfaqet në program,Eda del si e çmendur-Ep. 137 Përputhen 16/03/2023
17/03 09:23
“Tërmet në Shqipëri. Luizi ndahet me Kiarën kthehet tek ishi”flet Irini -Shqipëria Live 16 Mars 2023
17/03 09:22
Edicioni Informativ, 16 Mars 2023, Ora 15:00
17/03 09:22
Edicioni Informativ, 15 Mars 2023, Ora 15:00
16/03 09:30
Livia ne vështirësi, Remili presion! – Ep. 136 Përputhen 15/03/2023
16/03 09:30
Ftesë në 5, Kiara arrogante ndaj Luizit? Mikesha e tij: Është e ftohtë! 15 Mars 2023, Pjesa 2
16/03 09:30
Kamila qan, kur sheh Ermirin me Inën në takim – Ep.135 Përputhen 14/03/2023
15/03 09:22
10 mijë kinezë “votojnë” Luizin, Big Brother në mes të Kinës -Shqipëria Live 14 Mars 2023
15/03 09:22
Edicioni Informativ, 14 Mars 2023, Ora 12:00
15/03 09:22
U puth në buzë me Remilin, Livia nis të qajë në studio – Ep. 134 Përputhen 13/03/2023
14/03 09:16
“Kemi me ta hek kokën e vajzës”, Fjolla Morina flet pas kërcënimeve – Shqipëria Live 13 Mars 2023
14/03 09:16