Top News – Erdogan në Tiranë, Athina në ethe / Mediat greke: Po synojnë Shqipërinë e Madhe
15/01/2022 09:26

Mediat greke i kanë kushtuar shumë vëmendje vizitës së pritshme të presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan në Shqipëri. Ato shkruajnë se vizita e Erdogan në Tiranë, konfirmon marrëdhëniet e mira që ai ka me kryeministrin shqiptar, edi Rama. E për këto marrëdhënie të mira, Pentapostagma shkruan se faktor është ndihma që rama i ka dhënë Erdogan për të mbyllur shkollat gyleniste në vend dhe arrestimin e mësuesve turq.

Fifi rrëfen mes lotësh: Marrëdhënia me Granitin & rikthimin në BBVIP | | Fan Club, 16 Janar
17/01 08:12
Plas mes Fation Kuqarit dhe Antonelës. Ja sherri i ashpër mes tyre E Diell 16/01/2022
17/01 08:11
Alesja kërkon sqarime në takimin e saj të radhës – Për’Puthen
17/01 08:11
Alesja e dëshpëruar mes lotësh i kërkon falje Albit – Përputhen Prime, 15 Janar 2022
16/01 09:26
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
16/01 09:25
Ana Lleshi bën të qaj Mikelën, Albi le Alesjan, ajo shpërthen në lot- Përputhen Prime, 15 Janar 2022
16/01 09:25
Ana dhe Erioni bëjnë takimin 4 minuta, ndërkohë Mikela refuzon studion – Përputhen, 14 Janar 2022
15/01 09:26
Ftesë në 5, Ekskluzive/ Brenda festës së 30-vjetorit të Bora Zemanit, 14 Janar 2022, Pjesa 1
15/01 09:26
Top News – Erdogan në Tiranë, Athina në ethe / Mediat greke: Po synojnë Shqipërinë e Madhe
15/01 09:26
Ana Lleshi bën lëmsh, Mikela godet me shuplakë Erionin për skenat e nxehta- Përputhen, 13 Janar 2022
14/01 08:09
Mikela i ndërpret takimin Anës me Erionin, ja reagimi Anës – Përputhen, 13 Janar 2022
14/01 08:09
Ana Lleshi i hipën në prehër Bledit, gocave s’u pëlqen – Përputhen, 13 Janar 2022
14/01 08:08
Alesja përplaset me Albin… Ana & Fjori shpërthejnë kundra njëra-tjetrës – Përputhen, 12 Janar 2022
13/01 08:01
Alesja dridhet, Albi mes britmave çfarë po ndodh mes të dyve – Përputhen, 12 Janar 2022
13/01 08:01
Ndahet Donaldi me Beatrix, mesazhi i Romeos ndryshoi gjithçka!-Shqipëria Live 12 Janar 2022
13/01 08:00
Ledjana “fantazëm” në takimin e parë të Mevlanit me Rrushen – Përputhen, 11 Janar 2022
12/01 08:03
Alesja dhe Bruno fillojnë flirtimet e para – Përputhen PRAPASKENA
12/01 08:02
Javë e re, zakone të vjetra. Vazhdojnë provokimet midis Mikelës dhe Erjonit – Përputhen PRAPASKENA
12/01 08:02
Bora surprizohet në program…Bledi mes dy zjarreve, Mikela tund keq Erionin- Përputhen, 10 Janar 2022
11/01 08:16
Top News – 5 mijë euro parashuta me mesazh për Borën dhe Donaldin
11/01 08:16