Top News – “E bukur si dielli”, bukuroshja shkodrane “pushton” kopertinat italiane
28/06/2020 13:44

Ajo është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe më të komentuara në rrjete sociale. Bëhet fjalë për Angela Martinin, e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo gjithmonë ka spikatur për bukurinë dhe elegancën e saj. Prej disa ditësh bukuroshja shkodrane po shijon pushimet, e nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit disa nga momentet më pikante. Vetëm pak ditë më parë, Angela publikoi një video nga një jaht, ku tërhoqi vëmendjen me lëvizjet provokuese. Ndërsa së fundmi, modelja është shfaqur në kopertinën e revistës italiane “Cleon”. “E bukur si dielli”, thuhet në kopertinë, ku Angela bie në sy e veshur me një fustan të bardhë, ku duket mjaft joshëse dhe në superformë.

Greqia firmos marrëveshjen e delimitimit detar me Egjiptin
06/08 20:29
Top News – Ndahen zonat ekonomike/ Greqia dhe Egjipti, marrëveshje
06/08 19:05
Top News – Rusi, kalojnë liqenin e Bajkalit/ Notarët për ekologjinë
06/08 19:00
Top News – Vala e dytë po vjen/ Rriten infektimet në Evropë
06/08 15:24
Top News – Kina rrit testimet/ Afro 5 milionë tamponë në ditë
06/08 14:55
Top News – Përdorimi i kanabisit/ Nuk bën mire për zemrën
06/08 14:52
Top News – Përpjekjet për vaksinën/ Keqinformimi, rrezik në rritje
06/08 14:43
Top News – Fauci për koronavirusin: Mund të mos çrrënjoset kurrë
06/08 14:40
Top News – Itali/ Dëmtoi veprën e artit, policia identifikon turistin
06/08 13:59
Top News – Prezantohen risitë/ Samsung tenton të rrisë shitjet
06/08 12:47
Top News – Facebook dhe Twitter/ Censurojnë postimet e Trump
06/08 12:44
Top News – 75-vjetori i bombës/ Hiroshima, ceremoni të kufizuar
06/08 12:38
Top News – Alternativa ndaj TikTok/ Instagrami prezanton ‘Reels’
06/08 12:32
Top News – Shpërthimi në Liban/ Shpërthen zemërimi ndaj Qeverisë
06/08 12:26
Top News – Palmer entuziast/ Për bisedimet Kosovë-Serbi
06/08 12:24
Top News – Biden do ta pranojë virtualisht nominimin për president
06/08 12:15
Top News – Qindra viktima në Bejrut/ ‘Arrest shtëpie për përgjegjësit’
05/08 19:38
Top News – Bejrut, pas shpërthimit/ Ajër toksik, ikni nga qyteti
05/08 17:36
Top News – Vajzat më mirë se djemtë/ Mësimi në kohë pandemie
05/08 17:14
Top News – Ekonomia e Suedisë/ U godit më pak nga koronavirusi
05/08 17:06