Top News – Dy ditë nga zgjedhjet për kryetar/ Stabilitet politik në partinë demokratike!
10/06/2021 21:29

Më 13 qershor anëtarët e Partisë Demokratike do të gjenden përpara alternativës: Të zgjedhin sërish Lulzim Bashën apo ndonjë prej tre rivalëve të tij Edit Harxhin, Agron Shehajn apo Fatbadh Kadillin si lider të partisë më të madhe të opozitës? Prej ditësh demokratët janë njohur me projektet e kandidatëve për kryetar partie dhe tashmë e kanë krijuar bindjen se tyre se cili është njeriu që mund të drejtojë PD-në.

Top Channel/ Sot pelegrinazhi në kishën e Laçit/ Dhjetëra mijë besimtarë do presin mëngjesin me lutje
12/06 20:03
Top Channel/ Testi i matematikës shumë i vështirë, maturantët: Zonja ministre, zgjidhe ti
12/06 20:01
Top Channel/ 84 vjeçari që ecën 30 kilometra/ Bariu vlonjat që nuk pranon të dalë në “pension”
12/06 19:49
Top Channel/ Ulet numri i fermerëve/ Rënie drastike të të regjistruarve në tre muajt e parë të 2021
12/06 19:48
Top Channel/ “Salillari po na bën gropën”/ Ndërpriten punimet, rrezikohen 40 banesa të shemben
12/06 19:47
Top Channel/ Testi mund të rishikohet/ Qendra e provimeve: Pasi të merren të gjitha vlerësimet
12/06 19:44
Top Channel/ PS feston sot 30 vjetorin/ Kongresi i jashtëzakonshëm në fushën e Air Albania stadium
12/06 19:38
Top News – Nga Nano te Rama, rrugëtimi i PS/ Videoja që zgjodhi kryeministri, dhuratë për PS
12/06 19:36
Top News – Vajza e Bashkim Finos në PS/ Mes lotësh premton se do vijojë rrugën e të atit
12/06 19:26
Top Channel/ Po e ndiqte policia në Vlorë, automjeti përplaset dhe përmbyset në mes të rrugës
12/06 18:26
Top News – COVID19 Asnjë jetë e humbur/ 170 raste aktive në mbarë shqipërinë
12/06 18:04
Top News – Hajdutit i bie infarkt/ Jetën i’ia shpëton personi që do grabiste
12/06 17:38
Top Channel/ Maturantët, protestë kombëtare: Zonja ministre zgjidhe ti testin e matematikës
12/06 16:31
Top Channel/ PS, kongres në stadium. Po bëhet gati skena në mes të fushës së blertë
12/06 16:28
Top News – Zgjedhjet në PD/ Kandidatët nuk i marin seriozisht
12/06 16:24
Top News – FMN-5,3përqind rritje në 2021/ ‘Vëmendje tek PPP e menaxhimi të rrisqeve’
12/06 16:23
Top News – Rindërtohet ura e Darëzezës/ Petro Koçi e teston me kamion ushtrie
12/06 16:22
Top News – U vra me plumb në kokë/ Dalin detaje tronditëse për ekzekutimin e Elezoviç
12/06 15:55
Top Channel/ Testi matematikës, tërhiqet ministria. Kushi: Vlerësimi do rishikohet nëse…
12/06 15:54
Top News – Veliaj takim me të rinjtë/ ‘Ta kthejmë në kartolinë të bukur për shqipërinë’
12/06 15:48