Top News – Dy aksidente në pak orë/ Dy humbje jetë në Peqin e Shkodër
21/09/2020 15:01

Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e kësaj të hënes ne Peqin, te kryqëzimi i Gjoçajve, ku një makinë është përplasur me motorin. Si pasoje e aksidentit ka humbur jeten 77-vjeçari Xhelal Toli, i cili udhetonte me motoçiklete. Ngjarja ka ndodhur ne aksin rrugor Elbasan-Peqin, ne aksident është perfshire makina tip benz dhe nje motociklete. Nderkohe qe ntjeter aksident eshte shenuar mengjesin e kesaj te hene edhe ne Shkoder, me pasoje vdekjen e nje personi. Ngjarja ka ndodhur ne aksin Malesi e Madhe – Shkoder, ku nje automjet ne te cilin udhetonin dy persona eshte perplasur me nje trajler, e per pasoje ka humbur jeten nje person ndersa tjetri eshte derguar ne spital me fraktura te renda. Shkak i aksidentit dyshohet se ka qene shpejtesia e madhe e mjeteve dhe erresira ne rruge.

Top News – Kryemadhi-Ramës/ Do digjesh në tiganin e shqiptarëve
22/10 22:00
Top News – Arsimi në kohë pandemie/ Kushi: Më shumë psikologë në shkolla
22/10 21:34
Top News – Pompeo folësi kryesor/ Forumit kundër anti-semitizmit
22/10 20:54
Qeveria jep “OK” për projektin e “Rrënjë Shqiptare” dhe Marin Memës
22/10 19:59
Top News – Lindi trashëgimtarja! Vjen në jetë vajza e princ Lekës
22/10 19:55
Rezoluta për antisemitizmin/ SHBA dhe BE përshëndesin miratimin nga parlamenti
22/10 19:52
Në auditor dhe online/ Mësimi i kombinuar në Universitetet sipas rregullores anti-Covid
22/10 19:49
Kategoria që nuk mban maskë/ Ata që kanë probleme shëndetësore dhe pajisen me vërtetim nga mjeku
22/10 19:45
Shkarkohet Prokurori Dritan Peka/ Në rivlerësim iu gjetën probleme me paratë
22/10 19:38
Top News – ‘Në PD vetëm eliminime’/ Inceneratorët, Veliaj: Ja dokumenti
22/10 18:58
Top News – 3 humbje jete në 24 orë/ 302 të infektuar, 258 në spital
22/10 18:13
Top News – Veliaj në njësinë 7/ I përgjigjet Monika Kryemadhit
22/10 18:10
Top News – Rezoluta e antisemitizmit/ Përshendetet nga Ambasada e SHBA
22/10 17:11
Top News – Vaksina anti-covid/ Në kuvend marrvëshja për blerjen
22/10 16:31
Top News – Bilanci në Kosovë/ 159 raste të reja dhe asnjë viktime
22/10 16:24
Top News – Debat Gjoni-Lleshaj/ Ndryshimi në ligjin e gjendjes civile
22/10 16:20
Top News – 810 gjoba nga policia/ Pa maska në rrugë e makinë
22/10 16:17
Përurohet këndi i ri i lojërave/ Veliaj: Do të ecim shumë shpejt me projektin e Astirit
22/10 16:10
Basha pro Ramës për “Detin”/ “Qëndrimi i PD-së që duhet trajtuar nga drejtësia ndërkombëtare”
22/10 15:59
Top News – ‘Kamp përqendrimi’, merret vendimi / Krujë, burgu i Zaharisë
22/10 15:54