Top News-Duma në Kuvend – 120 mln eurot e ‘Beccheti’ sa paketa e krizës energjetike
14/10/2021 20:38

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top Channel/ Progres-raporti i KE/ Soreca: Konferenca Ndërqeveritare duhet të mblidhet brenda vitit
20/10 10:34
Top News – ‘Lulzim Bashën duhet ta zhdukim nga faqja e dheut’, qytetari merr fjalën në ‘foltore’
19/10 21:57
Top News – Berisha i bën ftesën e papritur Bashës, ‘Hajde këtu dhe…’
19/10 21:56
Top News – Qytetari merr fjalën në ‘foltoren’ e Berishës, çudit me fjalimin e tij
19/10 21:55
Top News – ‘Besëpreri është, e dini vetë nuk po flas’, Plas e qeshura në foltoren e Berishës
19/10 21:54
Top News-Berisha mban ‘foltore’ në Dibër / ‘Kush futet në Kuvend, e caktojnë vetëm zgjedhësit’
19/10 21:42
Top News-Nuk ishte në ‘foltoren’ e Berishës / Xhelal Mziu flet për masakrën zgjedhore
19/10 20:37
Top News-PD ka humbur shpirtin e saj, ka humbur votën e lirë’, Berisha nga ‘foltorja’ në Dibër
19/10 20:36
Top News-‘Baton Haxhiu është avokati i Ramës dhe i Bashës’, Berisha vijon mne akuzat
19/10 20:35
Top News-‘Basha ka 8 vite që i bën ‘fresk’ Ramës’, Berisha akuzon kreun e PD
19/10 20:35
Top News-SHBA e shpalli non grata, ja komenti i Berishës për këtë vendim
19/10 20:34
Top News-Berisha-I them SHBA se për 100 vjet nuk do të gjejnë asnjë fakt për mua
19/10 20:34
Top News-‘Rama dhe Vuçiç kanë dalë kundra Kosovës dhe shqiptarëve’, Berisha nga Dibra
19/10 20:26
Top News-‘Shqipëria narkoshteti i parë në Europë’, Berisha – Fajtor Rama
19/10 20:25
Top News-‘Mbi 16 mijë jetë të humbura nga Covid’, Berisha fajëson qeverinë
19/10 20:22
Top News-Energjia elektrike, Berisha-Katastrofa më e madhe e krijuar nga vjedhja e qeveritarëve
19/10 20:20
Top News – Memorandumi për Korridorin 8 / Balluku – Do t’i shërbejë gjithë Ballkanit Perëndimor
19/10 17:07
Top News- Hapi i rëndësishëm nga opozita parlamentare – Balla për ndryshimet kushtetuese
19/10 14:15
Top Channel/ PS: Të gatshëm të diskutojmë! Balla përmend nevojën e zgjatjes së veting-ut në drejtësi
19/10 12:55
Top Channel/ “Të rikthehen komunat”: Reforma territoriale sipas PD-së
19/10 12:54