Top News/ ‘Do të të jap 50 euro’, Meritoni i jep Fationit ujë për të pirë do jesh punëtori im..
12/02/2024 16:51

Një debat lindi sot mes Meritonit dhe fatjonit ku kanë kaluar në ofendime. Fationi i shprehet Meritonit ik merru me ndonjë vajz se ske çafë bën tjetër në këtë shtëpi. Pas këtij debati ata presin një bast me njëri tjetrin. Ti dhe kur të dalësh jasht do jesh punëtori im ishin fjalët e Fationitn për Meritonin .

Top News/ ‘Unë dy ditë nuk kisha ndenjur me të!”, Bardhi dhe Meritoni debatojnë me njëri-tjetrin
24/02 18:00
Top News/ Ilnisa dhe Meritoni mund të ndahen, cila është përgjigjja e banorëve
24/02 17:00
Top News/ Zarf i zi në shtëpi, Ilnisa thyen rregullat, ja dënimi i Vëllait të Madh për të
24/02 16:00
Top News/ ‘Sa të më jepet mundësia do e nxjerr një orë e më parë’, Juli-Romeos për Eglën
24/02 15:30
Top News/ ‘Të kanë kthyer të gjithë shpinën , më vjen keq për ty’ , Romeo debaton me Ilnisën
24/02 15:21
Top News/ Vajzat i hedhin rrobat Ilnisës në vaskë, Meritoni ‘hakmerret’ ndaj tyre
24/02 15:00
Top News/ Një zarf i bardhë në shtëpi, ja cila është sfida e radhës për banorët
24/02 14:00
Top News/ Një zarf i bardhë në shtëpin e BBV, cila është sfida e radhës për ta? 3 mijë € kush fiton
22/02 14:59
Top News/ ‘Ik o gjë e ndyrë’ Juli përplaset me Eglën , të kan heq nga teatri nga të gjitha..
22/02 14:37
Top News/ Një zarf i bardhë në shtëpi , Ja cila është sfida e radhës për banorët
22/02 13:41
Top News/ Ndarja e punëve të shtëpis , Ja çfarë mendon Ilnisa dhe Meritoni
22/02 13:39
Top News / ‘Të kërkoj falje’ , Ledjona dhe Meritoni sqarohen me njëri-tjetrin
22/02 13:37
Top News/ Nuk të llogaris në këtë lojë , Ilnisa debaton me Ledjonën
22/02 13:37
Top News/ A falet tradhtia dhe duhet të bëjnë burg? Ja mendimi i Romeos dhe Heidit
22/02 13:36
Top News/ A ka jetë pas vdekjes? , Ja cila është përgjigjja e Artës dhe Vesës
22/02 13:35
Top News/ Erjola godet Meritonin , Ti nuk “tallesh” dot me buxhetin tonë
20/02 15:00
Top News/ ‘Shokut nuk i bëhet ajo që bëre ti’, Romeo përplaset me Meritonin
20/02 14:59
Top News/ Cili nga gjashtë banorët del këtë të martë?! Ja çfarë mendojn banorët…
20/02 12:12
Top News/ Bardhi dhe Sara ribashkohen, shkëmbejnë puthje në buzë
20/02 12:11
Top News/ Cili është objektivi yt? Ja cila është përgjigjja e Julit dhe Gazit
20/02 12:10