Top News/ Ditëlindja e Vespa-s, mijëra të apasionaur pas motorëve mblidhen në Itali
20/04/2024 08:30

Mijëra të apasionuar pas Vespa-s u mblodhën në Pontedera në Toskanë, për të festuar 140-vjetorin. Në ditën botërore të Vespas, një ngjarje kjo ku u bën pjesë e saj më shumë se 8000 të apasionuar nga 54 shtete të ndryshme dhe pjesëtarët të më shumë se 660 klubeve, eksploruan rrugët e Toskanës me motorat e tyre. “Jeta jonë sillet rreth Vespa-ve dhe Pontedera është vendlindja e Vespa-s”, thotë një entuziast nga Spanja që u bë pjesë e këtij aktiviteti të përvitshëm. Në këtë ditë të shënuar kompania lancoi dhe një prodhim tjetër të motorëve Vespa, i krijuar për të kapur thelbin e elegancës dhe inovacioni si dhe për të nderuar trashëgiminë e pasur të markës. Modeli special do të hedh në treg në vetëm 140 copë, duke e bërë atë një mundësi unike për entuziastët dhe koleksionistët.

Top Channel zbulon videon e dhunës ndaj avokatit Sokol Mëngjesi
29/05 23:22
Top Channel/ “Korriku do ju gjejë me paga 900 euro”, Rama flet edhe për pensionet
29/05 23:15
Top Channel/ U godit për detyrën, Berisha për Mëngjesi: Pagoi betejën për ligjin, sulm ndaj opozitës
29/05 23:02
Top News – Avokati u rrah barbarisht/ Del video e momentit kur 3 autorët e sulmojnë
29/05 22:53
Top Channel/ Zjarri në spitalin e Shkodrës, ja për çfarë dyshohet
29/05 22:35
Top News- Gjata: Goditja ndaj avokatit Sokol Mëngjesi ishte atentat…
29/05 22:30
Top News/ EKSKLUZIVE! Del video kur sulmohet brutalisht avokati Sokol Mëngjesi
29/05 22:25
Top Channel/ Del VIDEO, ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit
29/05 22:16
Top News – Sulmi ndaj avokatit Mëngjesi, Rithemelimi/ Duan ta trajtojnë si rastin Rasha
29/05 22:15
Top News/ Zjarr në Spitalin e Shkodrës, përfshihen nga flakët depot e barnave
29/05 22:13
Top News- Berisha: Sokol Mëngjesi u sulmua nga një grup kriminal, donin ta vrisnin
29/05 22:00
Top Channel/ Përfshihet sërish nga flakët spitali i Shkodrës, pacientët në panik
29/05 21:59
Top News/ U përfshi nga flakët, dalin pamjet brenda spitalit të Shkodrës pas fikjes së zjarrit
29/05 21:56
Top News- Dhuna ndaj avokatit, Berisha- Goditje e mirëfilltë politike
29/05 21:45
Top News- Berisha nuk tërhiqet dhe pse policia zbardhi ngjarjen- Mëngjesin donin ta vrisnin
29/05 21:35
Top News – Kushtet e BE për reformën në administratën shqiptare/ Meritokraci dhe vlerësim
29/05 20:47
Top News – Pas pagave, rritje pensionesh/ Rama pranon kritikat e ekspertëve ndërkombëtarë
29/05 20:41
Top News – ‘Ekspozimi i korrupsionit, sukses i drejtësisë’/ Rama flet për hetimet në administratë
29/05 20:38
Top News – Paga 900 euro, nga muaji korrik/ Rama- Në një vit, 400 mln lekë për punonjësit
29/05 20:38
Top News – Ndryshon orari i administratës/ Rama – Sjellim fleksibilitet për punonjësit
29/05 20:37