Top News – Demokrati fshin foton me Bashën në sy të Berishës, plas e qeshura në foltore
25/11/2021 20:04

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top Channel/ Festë edhe në Kosovë/ Pritje nga ambasada e Shqipërisë dhe kryeministri Kurti
29/11 00:03
TopChannel/ Kuqezi në qendër të Athinës/ Ndriçohet sheshi “Omonia” në nder të emigrantëve shqiptarë
28/11 23:59
TopChannel/ Mot i keq në Vlorë/ Përmbytje në disa lagje të qytetit
28/11 23:54
Top Channel/ Vdes e mitura nga zjarri/Nga flakët në shtëpinë e tyre, rëndë edhe babai
28/11 23:46
Top Channel/ 20 mijë euro për të kapur vrasësin! Vazhdojnë hetimet për sulmin në Kosovë
28/11 23:04
Top Channel/ Ngjyrat kuq e zi në Athinë, atmosferë festive në sheshin “Omonia”
28/11 22:43
Top Channel/ Vlora “përmbytet” për 28 Nëntor, shiu dhe erë e fortë paralizon qytetin
28/11 20:58
Top Channel/ “Tërbohet” moti në Vlorë, përmbyten disa zona të qytetit
28/11 20:30
Top Channel/ Përmbytet Vlora! Disa zona të qytetit nën ujë
28/11 20:22
Top Channel/Moti i keq vështirëson lëvizjen e mjeteve, policia shton kontrollet në disa akse rrugore
28/11 20:11
Top Channel/ Përse është më i rrezikshëm “Omicron”? Sallabanda: 2 herë më shumë mutacione se “Delta”
28/11 19:54
Top Channel/ “Motrën ma vrau qeni”! Akuzon bashkëfshatarin se nuk mbante të lidhur kafshën shtëpiake
28/11 19:52
Top Channel/ Në kërkim të djalit të zhdukur! Nëna: Ma rrëmbyen 7 vite më parë, autorët u liruan
28/11 19:46
Top Channel/ Kuqezi në qendër të Athinës/ Ndriçohet sheshi “Omonia” në nder të emigrantëve shqiptarë
28/11 19:43
Top Channel/ “Porta” e tretë nga qielli! Nisin punimet për aeroportin e ri në Vlorë
28/11 19:35
Top News – Moti i keq në vend, Policia jep alarmin për shoferët
28/11 18:57
Top Channel/Omonia kuqezi. Ndriçohet sheshi në qendër të Athinës për shqiptarët
28/11 18:46
Top Channel/ Vazhdon festa te shqiptarët në Greqi, me veshje, këngë e gatime tradicionale
28/11 18:27
Top News-Festa e Pavarësisë së Shqipërisë/Aktivitet i ambasadës së Shqipërisë dhe Kosovës
28/11 17:55
Top News-Flet i mbijetuari i tragjedisë/‘Sërish do paguaja për të ikur në Angli’
28/11 17:11