Top News – `Bomba` e natës finale/ Ç`ndodh në puntatën e fundit të ‘Përputhen Prime’
08/03/2021 09:29

“Përputhen Prime”, emisioni dating më i ndjekur në Shqipëri, i transmetuar çdo të dielë në ekranin e Top Channel, ul siparin e 10 javëve transmetim. Nata finale që do të transmetohet në orën 21 në Top Channel, premton shumë surpriza. Në këtë puntatë të fundit, do të prezantohen 10 konkurentët e rinj që do të behën pjesë e emisionit më të ri Përputhen +40, që do nisë transmetimin, të shtunën më 13 mars. Karaktere të ndryshme që nuk ngjasojnë me njëri-tjetrin, të gjithë të veçantë në llojin e tyre. Përballje dhe diskutime të forta do të ndodhin në këtë Prime edhe mes të rinjve, protagonistë të Përputhen. Mevlani personazhi më i përfolur i momentit, si rrallëherë do të jetë në një përballje treshe mes dy vajzave që luftojnë për të, Antonelës dhe Ledjanës. A do të zgjedhë ai njërën prej tyre? Apo ende i pavendosur? Deklarata të pa thëna më parë, me kë prej djemve të programit është puthur Antonela? A ka qenë Mevlani në dijeni të këtij veprimi? E papritura është që në program do të rikthehet çifti i shumëpërfolur, Tea dhe Bearti, çifti i parë i krijuar në Përputhen.

Nuk e prisnim; Andi kërkon mbylljen e marrëdhënies me Jasminën – Përputhen, 21 Prill 2021
22/04 08:55
Sherri që po rrezikon seriozisht Jasminën dhe Andin – Përputhen, 21 Prill 2021
22/04 08:55
Atdheu ka dy fjalë në lidhje me Andin – Përputhen, 21 Prill 2021
22/04 08:54
Takimi i fundit i Mevlanit në program?!Vendimi që po mendon të marri ai dhe Ledjana-Përputhen20Prill
21/04 09:23
Mevlani nuk përmbahet, një surprizë tjetër për Ledjanën – Përputhen, 20 Prill 2021
21/04 09:23
Mevlani dhe Ledjana sherr sërish në takim – Përputhen, 20 Prill 2021
21/04 09:22
“Situatë e thartë”, Antonela: “Nuk dua të të shoh me sy Blerim”, lëmshi që u mblodh sot – Përputhen
20/04 09:29
Arjani nxehet me Antonelën, ja arsyeja! – Përputhen, 19 Prill 2021
20/04 09:29
Blerimi me tone të larta: “Kush je ti moj Antonela kush”? – Përputhen, 19 Prill 2021
20/04 09:28
E papritur, debat I ashpër midis Anës së Përputhen dhe Andit “E Diell”, 18 Prill 2021
19/04 09:32
Debat I ashpër. Ana e Përputhen “Ja përse tradhëtojnë burrat“E Diell”, 18 Prill 2021
19/04 09:32
Lufta e tretë dhe parashikimi i zgjedhjeve… “E Diell”, 18 Prill 2021
19/04 09:32
Nauni përjashtohet nga programi! Lindita preket nuk mban lotët – Përputhen +40, 17 Prill 2021
18/04 09:20
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
18/04 09:20
Policia mbërrin në Top Channel, çfarë po ndodh në studio? – Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
18/04 09:19
Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? – Përputhen, 16 Prill 2021
17/04 09:54
Jasmina skena xhelozie për Sarën, Andit i ikën truri – Përputhen, 16 Prill 2021
17/04 09:54
Ja zgjedhjet e vajzave në takim për javën e ardhshme – Përputhen, 16 Prill 2021
17/04 09:54
E papritur, Sindi mes lotësh heq mikrofonin dhe lë programin… – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:23
Incident; Video Live në Instagram, që bëri Sindin të lërë studion – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:23